Radio PublicMusic

RADIO BEZ opłat dla organizacji praw autorskich

Radio bez opłat - dla firm, do sklepu, restauracji, w galeriach handlowych wolna/zwolniona od opłat! Licencja na radio 

 

Dysponujemy prawami autorskimi do kilkunastu tysięcy utworów muzycznych, które mogą być odtwarzane bez konieczności ponoszenia opłat STOART czy ZPAV czy jakiejkolwiek innej organizacji pobierających opłaty za publiczne odtwarzanie muzyki. Jest to więc dobre rozwiązanie dla biznesów, w których grająca w tle muzyka uprzyjemnia czas klientom. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty obejmującej

radio internetowe bez opłat dla organizacji praw autorskich.

 

 

Muzyka na każdą okoliczność

 

Korzystając z proponowanego przez nas rozwiązania można legalnie odtwarzać utwory muzyczne bez opłat typu STOART, ZPAV i innych tego rodzaju organizacji w dowolnym miejscu na świecie. Oferujemy różne stacje radiowe zawierające różne gatunki muzyczne, dzięki czemu można dostosować swój wybór do klimatu swojego lokalu.

 

RÓŻNORODNE GATUNKI MUZYKI

 

Dostępne są takie opcje jak:

  • muzyka disco,
  • house,
  • dance,
  • pop,
  • latino,
  • chillout,
  • smooth jazz,
  • Christmas - utwory bożonarodzeniowe, kolędy, piosenki świąteczne.

W radiu można wybierać między stacjami dla:

- restauracji,

- kawiarni,

- salonu spa,

- pubu,

- outletu,

- sklepu młodzieżowego,

- clubu fitness,

- zakładu fryzjerskiego, itp. itd.

 

 

Radio internetowe bez opłat dla organizacji STOART, ZPAV i innych

 

Rozwiązanie to jest warte uwagi przede wszystkim ze względu na brak obowiązku ponoszenia kosztów związanych z opłatami dla organizacji praw autorskich. Należy jedynie uregulować opłatę za dostęp (subskrypcję) do naszego radia internetowego lub wybraną składankę i można ją bez przeszkód odtwarzać. Warto też zwrócić uwagę, że mamy najbogatszą ofertę muzyczną. Kilkanaście tysięcy piosenek bez opłat to taka ilość, że można ją słuchać po 8 godzin dziennie przez ponad pół roku bez powtórzenia utworu! Dodatkowo co miesiąc włączamy do naszej bazy kolejne setki nowych piosenek.

W ramach zakupionej usługi/produktu wysyłamy Państwu login niezbędny do uruchomienia naszego internetowego radia bez opłat. Jest też możliwość dodatkowego domówienia płyt CD z muzyką w symbolicznej cenie 5 zł/szt. Płyty możemy też wgrać na pendrive (zamiast na CD), możemy je też przesłać w formie elektronicznej bezpośrednio na Państwa komputer.

 

Jak korzystać z radia?

 

Oferujemy możliwość odtwarzania utworów za pośrednictwem aplikacji na telefon, tablet, iPhone, komputer oraz poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki temu mogą Państwo wybrać najbardziej dogodny wariant dostosowany do swoich preferencji. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty umożliwiającej legalne odtwarzanie muzyki w miejscach

publicznych.

Oferujemy najlepszą muzykę, na poziomie światowym. Jesteśmy pewni, że zarówno Państwo, jak i Wasi klienci będą bardzo zadowoleni z jakości naszej muzyki. Dlatego polecamy przed zakupem przetestowanie naszego radia internetowego. Wystarczy tylko przesłać nam informację mailem a wygenerujemy Państwu specjalny login do uruchomienia radia. Test jest na okres dziesięciu dni i jest całkowicie bezpłatny!

 

DOBIERZ RADIO NA SEZON LUB DO KLIMATU LOKALU

 

Dzięki temu możliwy jest wybór stacji radia np. na sezon wakacyjny, świąteczny lub wariant, który sprawdzi się o każdej porze roku. Można też zmieniać stacje w zależności od pory dnia, jeśli w różnych porach zmienia się klimat lokalu. Najprościej jednak jest dobrać sobie odpowiednią stację radiową dla klimatu swojego lokalu, rodzaju działalności i zapomnieć o temacie. W każdej z naszych stacji muzyki jest tak dużo, że nigdy się nie znudzi.

 

Radio bez opłaty - radio internetowe dla firm, do sklepu, restauracji, w galeriach handlowych bez od opłat!

WIĘCEJ

Kontakt:

 

Zamówienia: Ada, Marek                     

tel: 604 14 88 66, 88 152 66 00

email: info@publicmusic.pl

 

Pomoc techniczna: Krzysztof, Marek

tel. 8888 999 00, 88 152 66 00

email: info@publicmusic.pl

 

Faktury: biuro

662 07 17 08

email: info@publicmusic.pl

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl