Cennik

Subskrypcja 2 lata + radio-online

DZIESIĘĆ STACJI RADIA ONLINE
PONAD TYSIĄC PŁYT W CENIE 4zł/szt.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MUZYKI

432.00zł
(24 mce x 18,00 zł/mc) = 432,00 zł
KUP TERAZ
Subskrypcja 1 rok + radio-online

DZIESIĘĆ STACJI RADIA ONLINE
PONAD TYSIĄC PŁYT W CENIE 4zł/szt.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MUZYKI

270.00zł
(12 mcy x 22,50 zł/mc) = 270,00 zł
KUP TERAZ
Subskrypcja 6 mcy + radio-online

DZIESIĘĆ STACJI RADIA ONLINE
PONAD TYSIĄC PŁYT W CENIE 4zł/szt.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MUZYKI

174.00zł

(6mcy x 29,00zł) = 174,00zł

KUP TERAZ
Subskrypcja 1 mc + radio-online

DZIESIĘĆ STACJI RADIA ONLINE
PONAD TYSIĄC PŁYT W CENIE 4zł/szt.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MUZYKI

45.00zł

(1mc x 45,00zł) = 45,00zł

KUP TERAZ
Subskrypcja 3 mc + radio-online

DZIESIĘĆ STACJI RADIA ONLINE
PONAD TYSIĄC PŁYT W CENIE 4zł/szt.
NIEOGRANICZONA ILOŚĆ MUZYKI

121.50zł

(3mce x 40,50zł) = 121,50zł

KUP TERAZ

DANE KUPUJĄCEGO

Warianty współpracy:

Subskrypcja czasowa (abonamentowa)

Nieograniczony dostęp do pełnej bazy muzycznej firmy - kilkanaście tysięcy utworów na poziomie światowym. W tym wariancie muzyki jest tak dużo, że nigdy się nie znudzi. Systematycznie powiększamy ofertę muzyczną o wiele godzin nowej, nowoczesnej muzyki co miesiąc.

 

Muzykę dostarczamy przez nasze radio internetowe (zróżnicowane stylowo stacje, kilkanaście tysięcy utworów!). Dodatkowo oferujemy godzinne albumy muzyczne w symbolicznej cenie 4 zł! na CD, na pendrive, w formie elektronicznej do samodzielnego pobrania. (takie albumy mogą się przydać jeśli nie masz dostępu do internetu lub jest on niestabilny).

Opłata miesięczna za subskrypcję już od 18,- zł.

 

Szczegółowy cennik:

Subskrypcja opłacana jest miesięcznie, kwartalnie, rocznie a nawet za dwa lata:

- Przy płatności rocznej opłata wynosi tylko 22,50 zł za miesiąc (270,- za rok) za lokal do 300m² powierzchni plus 2 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności 24 miesięcznej opłata wynosi już tylko 18,- zł za miesiąc (432,- zł. za dwa lata) za lokal do 300m2 powierzchni plus 1 zł za każde dodatkowe 100 m2.

- Przy płatności kwartalnej (z góry) opłata wynosi 40,50 zł za miesiąc (121,50 za kwartał) za lokal do 300m² powierzchni plus 4 zł za każde dodatkowe 100 m².

- Przy płatności miesięcznej opłata wynosi 45 zł za miesiąc za lokal do 300 m² powierzchni plus 4 zł za każde dodatkowe 100 m² powierzchni lokalu.

Najwygodniej jest odtwarzać muzykę bezpośrednio z naszych wielu stacji radia internetowego (nie potrzeba płyt ani pendrive). W radiu jest praktycznie nieograniczony repertuar muzyczny. Do wyboru stacje: fitness, PUB, restaurant, chillout, Christmas (na święta) i inne. Istnieje też możliwość wprowadzenia pomiędzy utwory spotów reklamowych Państwa firmy (opcja dodatkowa).
Subskrypcja ta ma charakter długookresowy ale ograniczony okresem wykupienia.

Oczywiście dostarczam licencję, certyfikat, naklejki na szybę.

Zakup jednorazowy, dożywotni - tylko u nas!

Tutaj nie ma dostępu do radia internetowego a każdy album muzyczny jest w cenie 34,- zł. Albumy można  zamawiać na nośniku CD, albo na  pendrive. Albumy są już z prawem do publicznego odtwarzania bez ograniczeń czasowych – na zawsze!

Już przy zakupie jednego choćby albumu wystawiamy licencję, certyfikat i naklejki.

 

 

W tym wariancie możemy odtwarzać tylko zakupione albumy zatem opcja ta jest ze względu na ograniczoną ilość muzyki proponowana najczęściej do poczekalni, czy innych tego rodzaju miejsc, gdzie nie przebywa personel. (Słuchanie przez długi czas tych samych utworów po 8 godzin dziennie może być nużące dla personelu.)

Koszt wysyłki kurierem 16 zł za paczkę bez względu na ilość przesyłanych płyt.

 

 

Do projektów, produkcji filmów etc.

 Oferujemy też albumy na wykorzystanie utworów do projektów, jako podkład muzyczny do filmów, prezentacji, np. na You Tube, czy Facebook, etc. (cena już od kilku zł !!! za utwór). Cały godzinny album muzyczny kosztuje 99,- zł netto. Album jest z licencją bez ograniczeń czasowych (na zawsze) a w godzinnym albumie mieści się ok 10 do 12 utworów. (zatem jeden utwór wychodzi tutaj średnio zaledwie kilka zł). Jednak realizujemy zamówienia tylko na pełne albumy.

 

Istniej możliwość dobrania sobie pełnego albumu samodzielnie z utworów rożnych z całej naszej oferty (opcja). Koszt wysyłki 16 zł, niezależny od ilości zamawianych płyt.

Wszystkie podane ceny są netto. Oczywiście wystawiamy faktury VAT.

 

W każdym z wariantów udzielamy prawa (oficjalnej licencji) na piśmie, zgodnie z warunkami polskiego Prawa Autorskiego oraz dla każdego lokalu załączamy certyfikat (dokument niepodrabialny) a także nalepkę informacyjną gratis. To wszystko w każdym wariancie radia internetowego a nawet przy zakupie tylko jednego albumu (płyty)

We wszystkich wariantach nabywca korzystający z naszej oferty jest zwolniony z opłat dla ZAIKS, STOART, SAWP, ZPAV i wszelkich innych organizacji tego typu.

 

 

Kontakt:

 

Zamówienia: Ada, Marek                     

tel: 604 14 88 66, 88 152 66 00

email: info@publicmusic.pl

 

Pomoc techniczna: Krzysztof, Marek

tel. 8888 999 00, 88 152 66 00

email: info@publicmusic.pl

 

Faktury: biuro

662 07 17 08

email: info@publicmusic.pl