Tanie wakacje z Publicmusic


2022-05-13

Tanie wakacje z Publicmusic. Co prawda mamy dopiero maj, czas matur, grilli, w końcu pięknej pogody. Ale za rogiem już niebawem wakacje, a z tym sezon ogródków piwnych, urlopów, do życia budzi się cała odrębna gałąź gospodarki. Wszystkie te lokale gastronomiczne, puby, kawiarnie, pizzernie, hamburgerownie właśnie teraz wychodzą na zewnątrz. Inny wystrój, inne menu, inni klienci. Wówczas konieczny jest jeszcze jeden warunek, muzyka. W wszystkich tego typu lokalach MUSI w tle przygrywać muzyki, jest to warunek konieczny aby się zrelaksować, odprężyć i poczuć ten majowo czerwcowy klimat. Jednak co zrobić jeśli w tym roku wszystkie usługi i rachunki rosną do wręcz niebotycznych kwot. Niektóre firmy muszą się zamykać lub dość mocno ciąć koszty.

Tanie wakacje z Publicmusic

W tym celu zawsze w tym okresie przypominamy o naszej ofercie, która idealnie nadaje się sezon wakacyjnych dla gastronomi. Ponieważ posiadamy tysiące utworów z różnych gatunków jesteśmy w stanie zapewnić oprawę muzyczną dla każdej firmy. Niezależnie od profilu firmy, rodzaju klientów oraz lokalizacji. Dlatego nasze utwory są podzielone na wiele kategorii, ponadto nasi pracownicy mogą doradzić w trudniejszych sytuacjach. Nasza kadra od wielu lat zajmuje się pomocom klientom oraz wyborem piosenek do danych firm.

Kup muzykę z Publicmusic i oszczędzaj

Tanie wakacje w firmach są więc możliwe. Wystarczy zakupić pakiet muzyki na miesiąc, dwa, czy cały rok jeśli po wakacjach nasza muzyka Ci się spodoba. Warto zaznaczyć, że możecie mieć już muzykę na całe wakacje do swojego lokalu za jedyne 120 zł! Wszystko to bez płacenia ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP. Oczywiście nasza firma wystawia faktury, wiele lat działalności na rynku świadczy o naszej renomie. 120 zł za czerwiec, lipiec i sierpień muzyki w swoim lokalu bez opłat dodatkowych do ZAIKS. Brzmi, aż za pięknie. Ale takie są nasze warunki, warto decydować się na dłuże umowy, wówczas za miesiąc muzyki bez opłat i bez limitów zapłacicie 20 zł / miesiąc.