Ludzie rezygnują z OZZ


2022-05-13

Ludzie rezygnują z OZZ. Coraz więcej osób, firm, przedsiębiorstw, spółek, restauracja, kawiarni, pubów rezygnuje z płacenia OZZ. Dlaczego? Świadomość społeczna rośnie, szczególnie przez wszystkie drożyzny i podwyżki cen. Ludzie szukają informacji i obejścia różnych wydawałoby się do tej pory obowiązkowych opłat. Warto tu zaznaczyć że opłata OZZ nie jest obowiązkowa przy prowadzeniu działalności. Często ludzie otwierają działalność i od razu zgłaszają się do OZZ mimo że nie planują w najbliższym czasie publicznego odtwarzania muzyki.

Ludzie rezygnują z OZZ

Płacenie OZZ jest obowiązkowe tylko w jednym wypadku! Gdy odtwarzamy publicznie muzykę z radia, tv, internetu, której autorzy, artyści zostali wpisani do OZZ, STOART, ZPAV i innych tego rodzaju organizacji . Więc może pobrać muzykę darmową z internetu? Często spotykamy się z takimi pomysłami. Jednak jest z nim jeden ogromny problem. Nikt nie gwarantuje że muzyka ta jest w pełni bez licencji. OZZ już wiele razy przychodziło na kontrole do firm, które z takiej „darmowej” muzyki korzystało. Kończyło się karą i koniecznością podpisania umowy z OZZ. Okazało się że wśród darmowych utworów znajdowało się parę licencjonowanych. I stwarzał się problem.

 

Dlatego wybranie Publicmusic ma sens. Nasza firma działa od wielu lat, jesteśmy w setkach firm w całej Polsce. Świadczymy nasze usługi profesjonalnie, szybko i bez żadnych problemów z OZZ. Wszystkie nasze utwory są naszą własnością, posiadamy do nich licencje, które otrzymacie po kupnie. W razie sprawdzania Waszej firmy przez STOART czy inne OZZ pokazujecie nasze dokumenty i kontrolerzy wiedzą, że ten lokal nie łamie prawa i dalsza kontrola nie ma sensu. Oczywiście wystawiamy licencje wyłącznie na swoje utwory i tylko one będą mogły być puszczane w lokalach.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl