Świąteczna muzyka bez opłat OZZ


2015-12-12

Okres świąteczny to jak co roku niezwykły czas gdy ludzie stają się jakby milsi, panuje niesamowity klimat, śniegu co prawda ostatnimi czasu jakby mniej, ale nie psuje to atmosfery świąt. Jednak jak co roku pojawia się problem muzyki w radiu, telewizji, w poczekalniach do lekarza czy fryzjera, ale i w lokalach typu restauracje, kawiarnie, puby czy bary.

 

Każdy ma chyba już serdecznie dość tych samych piosenek świątecznych od ostatnich dwudziestu lat, oczywiście są to 'standardy’, ale czy nie lepiej dla Waszych klientów by z głośników w Waszej firmie popłynęły piosenki świąteczne inne niż dotychczas, nie tak bardzo ograne i znane na pamięć? Oczywiście że tak. W firmie Public MUSIC oferujemy specjalne pakiety na święta, w standardowej cenie. Pakiety świąteczne, muzyka świąteczna z Public MUSIC to utwory świeże, nowe, piękne i co najważniejsze zwolnione z opłat OZZ, STOART, ZPAV i innych.

Świąteczna muzyka bez opłat OZZ

Klikając w powyższe zdjęcie zostaniecie przeniesieni do specjalnej sekcji w naszym sklepie internetowym gdzie znajdują się świąteczne piosenki bez OZZ, trzy płyty wypełnione po brzegi świątecznymi utworami. Ale to nie tylko piosenki na Boże Narodzenie. To również płyty z przepięknymi polskimi kolędami, oczywiście wszystko bez opłat OZZ.

 

Nasze utwory świąteczne to najwyższej jakości utwory wokalne i instrumentalne, prawie sto świątecznych utworów instrumentalnych, kolęd czy wokalnych anglojęzycznych, a wszystko to bez opłat OZZ i za jedyne 3 zł od płyty. Jeśli macie dość znanych i osłuchanych świątecznych, popularnych piosenek zdecydujcie się na ofertę PublicMUSIC.

 

Wszystkie nasze utwory można przesłuchać na naszej stronie i sklepie internetowym, więc nie kupujecie 'kota w worku’

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl