Muzyka na basenie bez OZZ (organizacji zborowego zarządzania prawami autorskimi)


2022-06-17

Muzyka na basenie bez OZZ (ORGANIZACJI ZBIOROWEGO ZARZĄDZANIA PRAWAMI AUTORSKIMI)

Muzyka na basenie bez OZZ. Za oknem zaczyna się sezon na wysokie temperatury, a to oznacza wypady w teren, inny typ odzieży, opalanie i … baseny. Wraca sezon na wypoczynek nad wodą, niezależnie czy to jezioro, staw, lokalny akwen wodny czy basen. Wszędzie tam gdzie są ludzie pojawia się też mała gastronomia i lokalny przemysł. Ale dziś chcemy poruszyć inny temat. Bo przeważnie na basenach leci muzyka, często właściciele nie zdają sobie nawet sprawy że łamią tym samym prawo. Dlaczego? Ponieważ zalicza się to na publiczne odtwarzanie muzyki i czerpanie z tego korzyści, bo miejsce z muzyką musi przynosić większe zyski.

Muzyka na basenie bez OZZ (organizacji zborowego zarządzania prawami autorskimi)

Jak więc nie narazić się na kary prowadząc basen, bądź małą gastronomię przy basenie? Opłacać OZZ? My mamy też inne propozycje. Aczkolwiek, jeśli chcecie puszczać muzykę z radia, tv, internetu w swoim lokalu czy na basenie musicie płacić OZZ. W przeciwnym wypadku łamiecie prawo. A tego nie pochwalamy. Więc co zalecamy? Mogłoby się wydawać że to pewien brak logiki w naszym rozumowaniu. Nic bardziej mylnego. Po prostu zwracamy uwagę, że słuchanie muzyki z popularnych źródeł będzie się wiązało z koniecznością opłacania opłat dla organizacji praw autorskich. W tych źródłach muzyka na pewno znajduje się w zbiorach organizacji OZZ. A tym samym konieczne jest odprowadzanie tantiem od publicznego odtwarzania.

 

My po prostu polecamy korzystać z pewnych, sprawdzonych źródeł muzyki, która nie jest wpisana do OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP. A na tym polu Publicmusic jest krajowym liderem, posiadamy setki zadowolonych klientów w całym kraju. Wszyscy od lat korzystają z naszej muzyki i nigdy nie było z nią problemu. Wielokrotnie nasi klienci przechodzili kontrole pracowników OZZ i wszystko zawsze było bez problemów. Wszystkie nasze utwory są nasze i tylko nasze. Posiadamy dla nich aktualne certyfikaty i dokumenty. Oczywiście dokumenty te przekazujemy również naszym klientom w momencie zakupów naszej muzyki. Dlatego jeśli szukacie tańszej, dużo tańszej alternatywy to możecie skorzystać z naszej oferty.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl