Oszczędzanie na salonie fryzjerskim


2021-02-05

Oszczędzanie na salonie fryzjerskim

Oszczędzanie na salonie fryzjerskim. Wiemy, że ciągle w jakimś stopniu piszemy o koronawirusie, pandemii i jej wpływie na działalność firm. Jest to jednak ogromny problem dla szerokiej rzeszy branż. Dziś jednak pochylimy się nad problemem dotyczącym salonów fryzjerskich. Te są otwarte, oczywiście z pełnymi zasadami bezpieczeństwa. Klienci i pracownicy muszą mieć maseczki, zdezynfekować dłonie, zachować odstęp. Tak brzmi to dość kuriozalnie, ale takie niestety są czasy. Są jednak kolejne minusy wprowadzonych obostrzeń.

 

Nasi klienci informują nas że ich obroty spadły nawet o 60%. To ogromna liczba. Sporo klientów po prostu przed długi czas zamkniętych zakładów zrezygnowało z usług fryzjerskich. Ludzie obcinają włosy sami w domu, u znajomych, w większości przypadków proste strzyżenie okazało się że można zrobić samemu. Koszty w salonach fryzjerskich rosły i nadal rosną z powodu mniejszego ruchu. Cena za usługę również. Sporo klientów nie chce również iść do fryzjera i siedzieć w maseczce i rękawiczkach. Dlatego zwlekają z wizytami do czasu aż „będzie normalnie”.

Oszczędzanie na salonie fryzjerskim

Dlatego właśnie o tej branży postanowiliśmy wspomnieć. Po paradoksalnie jest czynna już od wielu miesięcy po pandemii jednak efekty obostrzeń widać do dziś. Wiele salonów musi się zamykać, redukować etaty, bo po prostu nie potrafią utrzymać firmy. Jest to smutne, ale tak dziś wygląda nasza rzeczywistość. Sporo firm zrezygnowało z płacenia OZZ na korzyść Publicmusic. Jest jednak jeszcze naprawdę wiele salonów fryzjerskich, które ciągle puszczają muzykę z radia i płacą olbrzymie sumy do OZZ, STOART i ZPAV nie wiedząc o alternatywie.

Alternatywą jest Publicmusic.

Dzięki ofercie muzyki z naszej firmy oszczędzicie kilkaset złotych, w ekstremalnych sytuacjach jesteście w stanie zaoszczędzić nawet tysiąc złotych. Jakim cudem? Przypomnijcie sobie ile płacicie do OZZ za publiczne odtwarzanie muzyki w swoim zakładzie. A teraz wyobraźcie sobie że muzyka Publicmusic za cały miesiąc to 20-30 zł miesięcznie. Tak to nie żadne naciąganie. Po prostu płacicie nam za dostęp do muzyki, której jesteśmy jedynymi właścicielami i nie znajduje się w bazach OZZ. Otrzymujecie zaświadczenie i certyfikat legalności. Więcej dowiecie się na naszej stronie tutaj.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl