Muzyka bez OZZ do biura rachunkowego księgowego


2021-11-08

Muzyka bez OZZ do biura rachunkowego księgowego. Kontynuujemy nasz cykl muzyka bez OZZ w miejscu pracy. Czasami spotykamy się z błędnymi opiniami naszych klientów o tym, że skoro w pracy nie mają stałego kontaktu z klientem, a słuchają radia to nie muszą płacić opłat OZZ. Nic bardziej mylnego, jeśli radioodtwarzacz posiadamy w ogólnodostępnym miejscu. Gdzie chociaż kilku dziennie klientów będzie słuchać tego radia przypadkowo to opłata dla OZZ jest konieczna! Sporo naszych klientów przychodzi do nas już po fakcie, gdy od wielu lat są zmuszeni do płacenia OZZ. Stąd wiemy, że jakiekolwiek negocjacje czy próby tłumaczenia kontrolerom OZZ mijają się z celem.

Muzyka bez OZZ do biura rachunkowego księgowego

Dlatego też najlepiej skorzystać z naszej oferty i ograniczyć kontakt z OZZ do minimum. Warto nadmienić że korzystając z naszej oferty otrzymują Państwo stosowny certyfikat potwierdzający, że muzyka odtwarzana w Państwa firmie korzysta wyłącznie z naszych utworów do których tylko my posiadamy prawa autorskie, a OZZ nie ma ich w swoich bazach danych! Certyfikat można wyeksponować w widocznym miejscu bądź mieć schowany w szafie. Działa za każdym razem i skutecznie informuje kontrolerów OZZ że w tym lokalu nie jest łamane prawo.

 

Dlatego poruszamy dziś temat biur rachunkowych w których również konieczne jest płacenie opłat OZZ. Niezależnie czy to firma jednoosobowa czy zatrudniacie innych pracowników, jeśli macie kontakt z klientem (a kontakt w takich biurach jest zawsze) musicie płacić OZZ. Oczywiście opłata OZZ jest konieczna jeśli słuchacie w pracy radia. Również gdy puszczacie muzykę z odtwarzacza MP3, płyt audio, pendriveów czy transmisji internetowych (Youtube, Spotify). W każdym z tych wypadków korzystacie z utworów, które wchodzą do bazy OZZ. Kanał dystrybucji nie ma tutaj najmniejszego znaczenia, opłata jest konieczna. Jest to często błędnie interpretowane przez klientów.

 

Oszczędzanie z Publicmusic jest teraz prostsze

OZZ prowadzi obecnie wzmożone kontrole i nie ma co ryzykować łamiąc prawo. Konieczne jest albo zgłoszenie sprawy do OZZ albo nie słuchanie muzyki w pracy! Ale to wpływa negatywnie na komfort pracy jak i same wrażenia odnośnie firmy jeśli chodzi o klientów. Cisza w pracy jest niezręczna, a szczególnie niezręczna jest w kontaktach z klientem.

 

Dlatego jest jeszcze trzecia opcja dla biur rachunkowych i firm księgowych, oferta Publicmusic. Oferujemy szereg kanałów dystrybucyjnych i w każdym możliwym przypadku jesteśmy znacznie tańsi niż opłaty OZZ. Możliwe jest kupno muzyki na płycie, pendrive czy poprzez internetową stację radiową. Oferujemy kilkanaście stylów muzycznych i wyspecjalizowanych pracowników, którzy pomogą dobrać odpowiednią muzykę do Waszej firmy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dostępnej na http://www.publicmusic.pl/ lub po prostu o kontakt na adres mailowy info@publicmusic.pl lub telefonicznie pod numerami tel. 888 899 900 lub 604 148 866

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl