Streaming muzyki i opłaty OZZ


2021-08-19

Streaming muzyki i opłaty OZZ

Streaming muzyki i opłaty dla organizacji praw autorskich - OZZ. Ostatnimi czasy dostajemy od Was maile dotyczące korzystania ze streamingu muzyki czy radia internetowego, a opłat OZZ. Czy wówczas również należy uiszczać opłatę organizacjom zarządzającymi prawa autorskimi. Czy jest się z tego zwolnionym z powodu płacenia miesięcznej opłaty za streaming.

 

Ofert streamingu jest sporo, w tym kilka naprawdę solidnych ofert. Nie będziemy tu jednak ich wymieniać aby obyło się bez kryptoreklamy. W każdym razie steaming muzyki polega na uiszczaniu konkretnej opłaty miesięcznej za dostęp do określonego. Często ogromnego – zbioru muzyki i dowolnego jego słuchania. Problem pojawia się jednak w momencie gdy muzykę tą chcemy upublicznić szerszemu gronu, bądź pośrednio czerpać z tego korzyści materialne, wykorzystując w restauracjach, barach, pubach, sklepach, salonach fryzjerskich czy kosmetycznych.

Streaming muzyki i opłaty OZZ

Streaming muzyki i opłaty OZZ

Wówczas do akcji wkracza OZZ - czyli organizacje zarządzania prawami autorskimi, z karami bądź przymuszeniami do opłat i płacimy dwie opłaty zamiast jednej. Ktoś by mógł powiedzieć, że są radia internetowe. Jednak sprawa z nimi wygląda identycznie. Prawa do utworów posiada OZZ więc od opłat się nie ucieknie. Jest jednak alternatywa. Skorzystanie z naszej oferty, posiadamy całe, tematyczne płyty w cenie 3 zł za jedną, bądź radio internetowe w którym puszczamy jedynie utwory do których sami posiadamy prawa i OZZ nigdy się nie upomni przy nich o żadne opłaty.

Streaming z Publicmusic to Oszczędności

Nasze radio internetowe od 18 zł miesięcznie czyli tyle ile streaming muzyki, ale bez dodatkowych opłat do STOART i innych organizacji. Możecie również sprawdzić demo naszego radia pod adresem poniżej. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące naszej oferty. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego, gdzie możecie przesłuchać wszystkie nasze utworu przed kupnem! Ponadto przypominamy, że nasza firma działa już na rynku od wielu lat, posiadamy bogate portfolio współpracujących firm. Każdy klient otrzymuje również od nas dokumenty potwierdzające legalność muzyki.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl