Jak radzić sobie z rachunkami za publiczne odtwarzanie muzyki dla STOART, ZPAV i innych


2022-07-12

Ostatnimi czasy wszystko drożeje, prąd, gaz, woda, paliwo, nie wspominając o drożyźnie w sklepie. Szalejąca inflacja sprawia, że wszystkie dobra i opłaty rosną i jeszcze długo będą rosnąć. Skoro wszystko drożeje to również stawki opłat za publiczne odtwarzanie muzyki niebawem zaczną rosnąć by wyrównać tantiemy dla artystów. Nie ma się co dziwić, wysoka inflacja sprawia, że wszystko, dosłownie wszystko będzie rosło. Ale nie nasza oferta, nasze ceny są stałe. Zresztą przy naszych opłatach nawet ewentualne podwyżki to byłyby groszowe sprawy.

 

Więc jak najszybciej i najprościej radzić sobie z rosnącymi rachunkami odtwarzanie muzyki? Zmienić dostawcę muzyki. Decydując się na Publicmusic wybieracie dużo tańszą alternatywę. Przy czym mówiąc „dużo” mówimy o rachunkach miesięcznych kilka, a nawet kilkanaście razy mniejszych niż Wasze dotychczasowe opłaty do krajowych OZZ. Nie zapominamy, że wielu klientów płacąc STOART płaci jednocześnie takim podmiotom jak ZPAV, SAWP czy innym tego rodzaju orgnizacjom. Wtedy rachunki potrafią iść w tysiące złotych.

Jak radzić sobie z rachunkami za publiczne odtwarzanie muzyki dla STOART, ZPAV i innych

Kolejnym rozwiązaniem jest zrezygnowanie z OZZ i po prostu nie puszczanie muzyki. Bez publicznego odtwarzania muzyki nie trzeba płacić OZZ. I nie ukrywamy, że czasami jest to pewnie rozwiązaniem. Muzyka nie jest wymagana w każdym miejscu pracy, firmie, restauracji czy kawiarni. Np. w restauracji czy kawiarni obok jeziora, nawet ciężko puszczać muzykę i zagłuszać piękne dźwięki natury. Nigdy nie naciągamy naszych klientów, dlatego właśnie wspominamy również o takiej możliwości. Jednak nie ukrywajmy, w większości przypadków muzyka w lokalu, firmie, gabinecie jest konieczna. Wprowadza milszą atmosferę, nie ma niezręcznej ciszy, klienci są zadowoleni.

 

Dlatego polecamy swoje usługi, nigdy nie oszukujemy naszych klientów, zawsze pokazujemy im ostateczną wycenę, wszystkie warunki umowy są dostępne odrazu, sama umowa jest krótka i przejrzysta. Nie zmieniamy warunków cenowych i abonamentów w trakcie trwania umowy, a cała nasza muzyka jest do sprawdzenia i przetestowania przed kupnem na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl