Branża beauty bez opłat OZZ


2021-04-11

Branża beauty bez opłat OZZ

Branża „beauty” to obok hoteli i restauracji największy poszkodowany przez lockdowny i ogólną sytuację z wirusem. W chwili obecnej mamy kolejny, już trzeci lockdown tej branży. I nie oszukujmy się, na początku ludzie przestrzegali tych ograniczeń. Teraz jest cała masa pootwieranych zakładów, które oficjalnie są zamknięte, sporo zakładów działa. Powód jest prosty, nie mają dochodów i jeśli nie otworzą działalności to będą musieli zamknąć firmy.

 

Branża „beauty” to oczywiście wszelkie salony fryzjerskie, makeup, salony odnowy, zajmujące się paznokciami itp. Jest bardzo wiele tego rodzaju firm ostatnimi czasy, są to popularne i potrzebne usługi. Jednak przez ostatnie lockdowny branża ta cierpi, musi obcinać koszty i ogólnie oszczędzać. Tak jak wspomnieliśmy wiele firm otwiera się mimo obostrzeń. Jednak pomimo sporej świadomości społecznej na temat OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP ciągle sporo firm nie wie że istnieją tańsze alternatywy dla OZZ. Jedna z takich alternatyw jest muzyka od Publicmusic. Nasza muzyka do publicznego odtwarzania jest tańsza kilkukrotnie albo i bardziej. Bo co powiecie na płacenie 30 zł miesięcznie za nieograniczony dostęp do muzyki, której nie obowiązuje OZZ. Porównajcie to sobie teraz do swojej standardowej opłaty OZZ w wysokości 500 – 1000 zł.

Branża beauty bez opłat OZZ

Dlaczego warto wybrać Publicmusic.

Różnica jest odczuwalna prawda? No właśnie. Są to spore oszczędności w stosunku miesiąca i bardzo przydatne w czasach kryzysu jaki niewątpliwie mamy w branży beauty. Zawsze również wspominamy że nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji z kilku powodów. Mamy najniższe ceny. Naszą muzykę można przesłuchać przed kupnem. Każdy z naszych utworów posiada certyfikat legalności, a nasi klienci otrzymują odpowiednie dokumenty które świadczą o tym że muzyka jest kupiona legalnie. Ponadto nie ma jej w zbiorach OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP.

 

Dlatego jeśli zaczynacie oszczędzać, staracie się obciąć koszty czy poradzić sobie tym trudnym czasie pandemii COVID-19 warto zainteresować się naszą ofertą. Może ułatwi to Wam przestrzeganie obostrzeń i uniknięcie srogich kar pieniężnych.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl