Wyższe rachunki oszczędźcie na ZAIKS


2022-01-10

Wyższe rachunki oszczędźcie na ZAIKS

Wyższe rachunki oszczędźcie na ZAIKS. Nowy rok, nowe opłaty, podwyżki cen, prąd i gaz zaraz podobno mają przyjść i nas wszystkich załamać. Nie ma praktycznie na czym oszczędzać. Sporo firm już teraz zastanawia się jak przetrwają ten czas, szukając oszczędności we wszystkim. Dochodzi nawet do tego, że zaczynają się zwolnienia pracowników. Niestety nie możemy pomóc z wysokimi opłatami i nowymi podatkami. Chociaż nie, pomożemy Wam z opłatami ZAIKS. A dokładniej z rezygnacją z nich.

Wyższe rachunki oszczędźcie na ZAIKS

Jak wiecie, co jakiś czas opisujemy Wam działalności gospodarcze, które mogą skorzystać na naszej muzyce. Opisujemy Wam wtedy jak zrezygnować z ZAIKS. Jak się z nami skontaktować. Jak jesteśmy w stanie pomóc. Nie inaczej jest dziś, z tą różnicą, że dziś chodzi ogólnie o rezygnację z ZAIKS. Często słyszymy, że w firmach potrzebne są znane utwory z radia i internetu. Wtedy potrzebne będzie opłacanie ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP i kto wie jakich jeszcze opłat. Fakty są takie, że w obecnym klimacie, przy obecnych podwyżkach firm nie stać na takie luksusy. Spójrzmy prawdzie w oczy, te 700-1000 zł miesięcznie z tytułu opłat OZZ to ogromne pieniądze.

 

Może zniwelować te opłaty do symbolicznych 30 zł (około, szczegóły na naszej stronie) miesięcznie. Skąd aż taka różnica? Czy to czasem nie kolejne oszustwo? Nie! Nasza firma działa od wielu lat, posiadamy wielu zadowolonych klientów, posiadamy wyłącznie muzykę do której posiadamy prawa własności. Na wyłączność. Ponadto dołączamy do każdego zamówienia certyfikat legalności.

Musicie przyznać, że ta pewna jest warta poświęcenia przy tak spektakularnej różnicy w cenie za miesięczne odtwarzanie muzyki. Dodatkowo pamiętajcie, że nasi pracownicy chętnie pomogą z całą procedurą rezygnacji z ZAIKS. Pomogą przy wyborze muzyki. Doradza, który pakiet wybrać.

 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.