Wiosna w firmach bez ZAIKS


2021-03-08

Wiosna w firmach bez ZAIKS

Wiosna w firmach bez ZAIKS. Tytuł jest dość przewrotny, jednak chodzi o to o co zawsze w naszym blogu. O oszczędności w Waszej firmie, o większe dochody, o Wasze pieniądze. Mówimy to wprost. Wiosna to idealny czas na zmiany, nowe wystawy, nowy asortyment, nowy wystrój wnętrza lokalu. Wszystko się zmienia. Szczególnie teraz, pandemia, lockdown, zamykanie firm, covid-19 to wszystko trwa już równy rok. Nie widać żadnego wychodzenia z kryzysu czy jasnego i przejrzystego planu. Ale odłóżmy politykę na bok. Właściciele firm muszą wziąć sprawy we własne ręce. Dlatego warto zdecydować się na rezygnację z oferty ZAIKS i przejść do Publicmusic.

Wiosna w firmach bez ZAIKS

Pamiętajcie, płacenie ZAIKS nawet przez kilka lat nie oznacza że pewnego dnia nie zapuka do Was STOART, ZPAV czy SAWP. Po co? Każda z tych organizacji może pobierać swoje opłaty pomimo i obok ZAIKS. Tak stanowi prawo i było już wiele artykułów i zgłoszeń od klientów na ten temat. Ale nie mówimy wyłącznie o naszych klientach. Wystarczy że poszukacie informacji w sieci. Więc z jednej strony mamy kilka organizacji, które mogą pobierać od Was opłaty. A same opłaty? To ogromne kwoty, szczególnie teraz, w czasach pandemii. 500-1500 zł od lokalu? Czasami są to kwoty które są w stanie skutecznie ograniczyć sensowność prowadzenia własnej działalności. Ponadto, kwota ta jest zależna od wielu czynników, ilości klientów, lokalizacji, metrażu. Wszystko co jest wymyślone w kwestii opłat ZAIKS działa na niekorzyść przedsiębiorców.

Nie daj się ZAIKS, oszczędzaj bez niego!

Dlatego nie dziwi fakt, że w Publicmusic w czasie pandemii zgłasza się do nas coraz więcej firm, które chcą oszczędności i jasnych zasad. W Publicmusic muzykę do publicznego odtwarzania w firmie możecie kupić już za niecałe 20 zł miesięcznie. W cenie tej macie nieograniczony dostęp do naszej muzyki. Muzyki, której nie ma w bazach ZAIKS, to my jesteśmy jej jedynymi właścicielami. Muzyka posortowana gatunkowo, dostępna przez internet, na płytach CD czy pendrive. Do tego jasne zasady. Opłaty są wręcz niezauważalne w porównaniu do ZAIKS. Kwota abonamentu nigdy nie ulegnie wzrostowi. Dodatkowo możecie sprawdzić muzykę przed jej kupnem.

Jeśli szukacie natomiast sklepu z naszą muzyką bez opłat ZAIKS sprawdźcie tutaj.