Walentynki w Waszym lokalu bez ZAIKS


2020-02-08

Walentynki w Waszym lokalu bez ZAIKS. 14 luty to już od wielu lat Święto Zakochanych. Wówczas wszystkie restauracje i kawiarnie przechodzą prawdziwe oblężenie. Wówczas też wiele lokali decyduje się na uświetnienie tego dnia stosowną muzyką. Puszczane są romantyczne utwory znane z radia czy telewizji.

 

Jednak przedsiębiorcy nie biorą pod uwagę tego, że za takie jednorazowe urozmaicenie oferty trzeba płacić ZAIKS. I trzeba płacić dużo. Bo w przypadku OZZ w Polsce zawsze podpisywana jest umowa, która chroni przed wysokimi karami. Co jednak jeśli nie chcemy płacić wysokich umów miesięcznych. Za to że raz puścimy w swoim lokalu trochę muzyki? Odpowiedzią jest Publicmusic.

 

Walentynki w Waszym lokalu bez ZAIKS

Publicmusic posiada wiele pakietów usług muzyki bez ZAIKS. O czym poświęciliśmy poprzedni wpis. Jednak jesteś firmą elastyczną, która dopasowuje się do klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić oprawę muzyczną nawet na jeden dzień, czy weekend, kiedy jest to potrzebne. Kwota będzie bardzo niska, na pewno opłacalniejsza niż podpisywanie umowy z ZAIKS na kilkaset złotych opłat miesięcznie.

 

Co więcej, mamy gotowe zestawy na Walentynki, romantyczną muzykę i inne setki tysięcy utwory posegregowane według gatunku i tematu. Nasi pracownicy bez problemów dopasują utwory do danego dnia, okazji, lokalu czy lokalizacji. W związku z Walentynkami możemy podesłać muzykę romantyczną, nastrojową i spokojną. Jesteśmy w stanie również działać bardzo szybko bo możemy podesłać link do radia internetowego, podesłać stosowne dokumenty i gotowe.

 

Nie łamiecie prawa, wszystko jest legalne, w razie kontroli posiadacie wszystkie dokumenty, certyfikaty i zezwolenia. Nie otrzymacie żadnej kary, nikt nie będzie Wam kazał podpisywać abonamentów. A święto zakochanych uda się idealnie, kliencie zapamiętają ten wieczór również dzięki wspaniałej, nastrojowej, romantycznej muzyce. Która była dla nich nowym doświadczeniem, a nie oklepanymi utworami znanymi z radia, których nie da się już słuchać.