Sylwester bez opłat ZAIKS – jak łatwo oszczędzić na imprezie?


2022-12-16

Jeśli posiadacie hotel bądź restauracje i organizujecie zabawę Sylwestrową w tym roku i organizowaliście w latach poprzednich to zapewne zauważyliście, że zespoły muzyczne żądają za jedną noc trzy, a nawet cztery razy więcej niż za normalny wieczór. A do tego przecież należy dodać jeszcze opłaty dla ZAIKS, STOART czy ZPAV. Jeśli to nie Wasz pierwszy Sylwester to zapewne o tym wszystkim już wiecie, jeśli po raz pierwszy będzie organizować imprezę na zakończenie roku to ta wiadomość mogła Was nieco odstraszyć.

 

Nasuwa się jednak pytanie: po co zespół muzyczny na Sylwestra? DJ bądź wodzirej byłby tańszą alternatywą, jednak i w tym przypadku należy uiścić opłaty dla ZAIKS za publiczne odtwarzanie muzyki. Dlaczego więc nie zastanowić się nad zorganizowaniem sylwestra bez ZAIKSu. Oczywiście duże lokale mogą pomyśleć, że to nie wyglądałoby dobrze gdyby tak duża firma starała się oszczędzać na muzyce. Tylko, że w przypadku naszej muzyki, niska cena idzie w parze z wysoką jakością samej muzyki, więc może w praktyce być puszczana zarówno na dużej jak i małej imprezie.

Sylwester bez opłat ZAIKS – jak łatwo oszczędzić na imprezie?

Dla mniejszych firm wybór naszej oferty może okazać się zbawienny jeśli chodzi o koszty ponieważ bez opłat ZAIKS okaże się że mali przedsiębiorcy sporo oszczędzą na organizacji Sylwestra. Warto tutaj nadmienić, że skorzystanie z naszej oferty na muzykę bez ZAIKS jest w 100% bezpieczne i legalne. Wystawiamy wszelkie certyfikaty i dokumenty, które stanowią o nabyciu praw do publicznego odtwarzania w Państwa lokalu.

 

Zadajmy sobie pytanie czy w Sylwestra w naszym klubach i restauracjach musi grać muzyka znana z radia i czy jest to warte wykupowania licencji ZAIKS na ten jeden dzień, a przeważnie kończy się to koniecznością opłacania abonamentu w ZAIKS w kolejnych miesiącach. Nie próbujcie również działać bez licencji ZAIKS, z doświadczenia naszych klientów wiemy, że takie oszustwo nigdy nie popłaca, a potem jesteście stratni, musicie opłacać kary i w końcu szukacie alternatyw bo opłaty ZAIKS są stosunkowo wysokie.

 

Sylwester bez ZAIKS jest jak najbardziej możliwy, jeśli ocknęliście się w ostatniej chwili i nie wiecie skąd wziąć muzykę nie martwcie się, Publicmusic ma na to rozwiązanie. Jeśli do nas zadzwonicie nie ma przeszkód byśmy udostępnili Wam nasz kanał radia internetowego tak byście mogli spokojnie i bez stresu puścić tę muzykę w tle, nadaje się zarówno do siedzenia i stanowienia tła w trakcie rozmów jak i tańca. We wszystkim pomogą Wam nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie doradzą typ muzyki do danego lokalu.

Nie ma zatem na co czekać, sprawdźcie naszą ofertę i przesłuchajcie wersje demo naszych utworów za które nie będziecie musieli płacić ZAIKS.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl