Święta, Wigilia, Boże Narodzenie bez ZAIKS


2022-12-16

Święta Bożego Narodzenia to zawsze dość osobliwy czas, życie wówczas nieco zwalnia, zaczynamy dostrzegać szczegóły, których do tej pory nie zauważaliśmy, spędzamy więcej czasu z rodzinom. Z bardziej przyziemnych spraw, na wystawach sklepowych pojawiają się świąteczne ozdoby i artykuły, które kupujemy na prezenty. Z radia natomiast zaczynają rozbrzmiewać świąteczne utwory, z kilkoma szlagierami, które nie opuszczają nas od wielu lat. Gdzie w tym miejscu czas na Publicmusic? Część naszych klientów już wie że posiadamy również pełną ofertę świąteczną, ale warto poinformować tych, którzy jeszcze z nami nie współpracują.

 

Święta, Wigilia, Boże Narodzenie bez ZAIKS

Na naszej stronie internetowej możecie znaleźć kilka świątecznych płyt, które bez przeszkód możecie puszczać w swoich firmach, restauracjach i klubach jak o idealne i tańsze zamienniki dla znanych utworów i piosenek świątecznych. Warto zaznaczyć, że w swojej ofercie posiadamy również szereg kolęd polskich i zagranicznych, które również można puszczać w swojej firmie.

 

I teraz warto zadać sobie pytanie, czy w restauracjach, klubach czy pubach warto publicznie odtwarzać kolędy? Wszystko zależy od typu lokalu, we wszelkich rodzajach sklepów kolędy są jak najbardziej wskazane, pomagają poczuć magię świąt i mogą pomóc w zakupach. Jednak czy kolędy pasują do klubu w którym sprzedaje się piwo? Niespecjalnie, ale dla takich lokali posiadamy świąteczne, świeckie utwory, które delikatnie podkreślają zbliżające się święta i zalecamy by były przeplatane normalnymi utworami, nieco bardziej stonowanymi.

 

W naszej ofercie posiadamy także jazzowe klasyki, które lekko uderzają klimatem w nostalgiczne świąteczne utwory i to właśnie one polecamy głównie do wszystkich restauracji i kawiarni, które chciałby skorzystać z naszej oferty, oczywiście można przeplatać je kolędami, ale w odpowiednich proporcjach, tak by te stały się dodatkiem, a nie głównym motywem.

 

Jednak nasza oferta na muzykę bez ZAIKS jest tak obszerna, że bez przeszkód wybierzemy stonowane, spokojne jazzowe utwory, w które idealnie wkomponują się kolędy i świąteczne piosenki.

Wszystko to oczywiście bez opłat ZAIKS i innych organizacji gdyż posiadamy wszelkie i wyłączne prawa do naszych utworów, które sprzedajemy w naszym sklepie internetowym. Oczywiście każdą płytę i utwór możecie bez przeszkód przesłuchać przed dokonaniem zakupu. Zapraszamy również do sprawdzenia naszej oferty świątecznej, która znajduje się na dole strony głównej.