Święta, Wigilia, Boże Narodzenie bez OZZ


2022-12-16

Święta Bożego Narodzenia to zawsze dość osobliwy czas, życie wówczas nieco zwalnia, zaczynamy dostrzegać szczegóły, których do tej pory nie zauważaliśmy, spędzamy więcej czasu z rodzinom. Z bardziej przyziemnych spraw, na wystawach sklepowych pojawiają się świąteczne ozdoby i artykuły, które kupujemy na prezenty. Z radia natomiast zaczynają rozbrzmiewać świąteczne utwory, z kilkoma szlagierami, które nie opuszczają nas od wielu lat. Gdzie w tym miejscu czas na Publicmusic? Część naszych klientów już wie że posiadamy również pełną ofertę świąteczną, ale warto poinformować tych, którzy jeszcze z nami nie współpracują.

 

Święta, Wigilia, Boże Narodzenie bez OZZ

Na naszej stronie internetowej możecie znaleźć kilka świątecznych płyt, które bez przeszkód możecie puszczać w swoich firmach, restauracjach i klubach jako idealne i tańsze zamienniki dla znanych utworów i piosenek świątecznych. Warto zaznaczyć, że w swojej ofercie posiadamy również szereg kolęd polskich i zagranicznych, które również można puszczać w swojej firmie.

 

I teraz warto zadać sobie pytanie, czy w restauracjach, klubach czy pubach warto publicznie odtwarzać kolędy? Wszystko zależy od typu lokalu, we wszelkich rodzajach sklepów kolędy są jak najbardziej wskazane, pomagają poczuć magię świąt i mogą pomóc w zakupach. Jednak czy kolędy pasują do klubu w którym sprzedaje się piwo? Niespecjalnie, ale dla takich lokali posiadamy świąteczne, świeckie utwory, które delikatnie podkreślają zbliżające się święta i zalecamy by były przeplatane normalnymi utworami, nieco bardziej stonowanymi.

 

W naszej ofercie posiadamy także jazzowe klasyki, które lekko uderzają klimatem w nostalgiczne świąteczne utwory i to właśnie je polecamy głównie do wszystkich restauracji i kawiarni, które chciałby skorzystać z naszej oferty, oczywiście można przeplatać je kolędami, ale w odpowiednich proporcjach, tak by te stały się dodatkiem, a nie głównym motywem.

 

Jednak nasza oferta na muzykę bez opłat autorskich dla organizacji jest tak obszerna, że bez przeszkód wybierzemy stonowane, spokojne jazzowe utwory, w które idealnie wkomponują się kolędy i świąteczne piosenki.

Wszystko to oczywiście bez opłat dla jakiejkolwiek organizacji pobierających opłaty autorskie za odtwarzanie muzyki gdyż posiadamy wszelkie i wyłączne prawa do naszych utworów, które sprzedajemy w naszym sklepie internetowym. Oczywiście każdą płytę i utwór możecie bez przeszkód przesłuchać przed dokonaniem zakupu. Zapraszamy również do sprawdzenia naszej oferty świątecznej, która znajduje się na dole strony głównej.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl