Świąteczna muzyka do sklepów i galerii


2020-12-07

Świąteczna muzyka do sklepów i galerii

Świąteczna muzyka do sklepów i galerii. Poruszaliśmy temat muzyki w restauracjach, hotelach i kawiarniach, które w tym roku wyjątkowo nie potrzebują muzyki. Nie potrzeba tam świątecznej muzyki, kolęd, a tym samym naszych usług. Jednak nie mamy obecnie pełnego lockdownu, sklepy i inne usługi są czynne. Ale jednak ruch w sklepach jest dużo niższy. Przychody są mniejsze. Warto więc poszukać jakichś oszczędności, a przy tym zachować ducha świąt. Dlatego jak co roku przypominamy o naszej świątecznej ofercie.

 

Muzyka w sklepach czy firmach w grudniu może być tylko jednego rodzaju, świąteczka. Nie ma miejsca na hity, nowości czy standardowy repertuar. Potrzebne są klasyczne utwory, znane melodie czy szlagierowe wręcz piosenki, a także kolędy. Co jednak zrobić by w tym roku oszczędzić pieniądze na OZZ? Całkowita rezygnacja. To jedyne rozwiązanie. Czas jest idealny. Kryzys. Mniejszy ruch. Szukanie oszczędności. OZZ, STOART czy ZPAV nie będą robiły Wam problemów. A nawet jeśli byłyby jakieś problemy czy trudności przy rezygnacji. Prosimy o kontakt. Nasi pracownicy bez problemów pomogą ze wszystkimi formalnościami.

Świąteczna muzyka do sklepów i galerii

Co zrobić z muzyką na święta?

Jeśli chcecie sprawdzić naszą świąteczną ofertę, nic prostszego. Wszystko jak zwykle przejrzyście znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Wszystkie nasze utwory możecie przesłuchać pod tym linkiem: http://publicmusic.pl/ Posiadamy 6 wypełnionych po brzegi płyt ze świątecznymi utworami, kolędami i piosenkami idealnie oddającymi ducha świąt.

 

Utwory te nagrane są w wysokiej jakości i świetnie spełnią swoją rolę w Waszym sklepie, małym czy dużym, galerii, czy zwykłej firmie, niezależnie czy to kancelaria prawna czy księgowość. Warto przy tym zaznaczyć że za nasze usługi zapłacicie jedynie 20-30 zł miesięcznie. Jest to spora różnica porównując opłaty do OZZu które często sięgają nawet tysiąca złotych miesięcznie! Nasze usługi są w pełni legalne, posiadamy wszystkie wymagane dokumenty, zaświadczenia oraz pomoc prawną. Każdy z naszych klientów otrzymuje również certyfikat legalności potwierdzający, że jest właścicielem kupionych utworów. I nie znajdzie się ich w żadnych bazach OZZ, STOART czy ZPAV.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl