Publicmusic to tańsza Alternatywa dla ZAIKS


2021-07-07

Publicmusic to tańsza Alternatywa dla ZAIKS

Publicmusic to tańsza Alternatywa dla ZAIKS. Dziś będzie dość jasny i klarowny wpis. Co jakiś czas przypominamy Wam o tym dość bezpośrednio, bo tacy właśnie jesteśmy. Bez ściemy, bez owijania w bawełnę, prosto z mostu. Wychodzimy z założenia, że szacunek jakim darzymy naszych klientów wraca do nas w postaci nowych klientów 'z polecenia’. Publicmusic to firma, która zajmuje się udostępnianiem i sprzedażą praw do muzyki. Muzyki do publicznego odtwarzania, której nie obowiązują zasady narzucone przez ZAIKS, STOART, ZPAV, SAWP czy inne OZZ zajmujące się mediami w naszym kraju.

 

Jak to robimy? Posiadamy wyłączne prawa do naszych utworów, nie znajdziecie ich w bazach ZAIKS. Tego macie 100% pewności. Na wszystkie nasze utwory dajemy pełną dokumentacje. Dostajecie certyfikaty kupna, oraz poświadczenia że nasza muzyka jest wyłącznie nasza i nikt nie może rościć sobie do niej praw. Zresztą, działamy na rynku już wiele lat, nigdy nie mieliśmy problemów z prawem, wszystko jest jasne i przejrzyste.

Publicmusic to tańsza Alternatywa dla ZAIKS

Dlaczego jest aż tak tanio?

Sam fakt że firma działa od tylu lat jest gwarantem, że działamy rzetelnie i legalnie. To nie są też żadne kruczki prawne, po prostu aby muzyka była pod kuratelą ZAIKS, ktoś musi ją tam zgłosić. My naszej muzyki nie zgłaszamy. Największym plusem naszej oferty jest to że jest bajecznie tania. W porównaniu do opłat za publiczne odtwarzanie muzyki w ZAIKS, nasze ceny są wręcz śmieszne. Bo jak inaczej nazwać abonamenty miesięczne od około 20 do 40 zł? Gdzie ZAIKS potrafi za to samo kasować po kilkaset albo i tysiące złotych.

 

Oczywiście nasza muzyka nie jest znana klientom z radia, tv, internetu. Ale w restauracjach, kawiarniach, pubach, sklepach, gabinetach lekarskich czy odnowy nikomu nie zależy na tym czy lecą znane piosenki. Ma nie być krępującej ciszy. Nasze utwory to wysokiej jakości utwory tworzone przez artystów z całego kraju. Mamy je pogrupowane według gatunków oraz możemy Wam doradzić jaka muzyka pasuje do Waszej firmy.

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj o naszej ofercie: www.publicmusic.pl