Podatki zmiany i stabilne Publicmusic


2022-04-07

Podatki zmiany i stabilne Publicmusic. Macie dość ciągłych zmian i rosnących cen? Nie wiecie jak będzie rozliczać się w tym roku? Boicie się rosnących cen? U nas w Publicmusic macie stałe ceny, bez nagłych zmian, umowy nawet na dwa lata. Wszystko jasno i przejrzyście opisane. Czy to wszystkie powody by nas wybrać? Zdecydowanie nie. Ale porozmawiajmy o tych zmieniających się cenach.

 

Dostaliśmy już sporo informacji, że konkurencyjne oferty mocno podrożały. Nasza oferta pozostaje bez zmian. Pełny cennik znajdziecie tutaj. Podpisując z nami umowę macie pewność niezmienności ceny przez cały czas trwania umowy, w chwili obecnej umowy mamy od miesiąca, do nawet dwóch lat. Warto tu zaznaczyć że przy tych najdłuższych umowach miesięczny koszt to zaledwie 18 zł. Więc warto podpisywać dłuższą umowę bo dzięki temu oszczędzacie sporo pieniędzy.

 

A tak jak wspominaliśmy nasza oferta jest jasna i przejrzysta. Nie interesuje nas lokalizacja firmy, ilość dzienna klientów czy metraż. U nas podpisujemy umowę, płacicie miesięczną stawkę i otrzymujecie dostęp do streamingu z naszą muzyką bez opłat OZZ albo muzykę na wybranym nośniku. Oczywiście otrzymujecie również umowę i certyfikaty legalności potwierdzające zakupione utwory lub usługę. Tak długo jak będziecie odtwarzać w swoich firmach wyłącznie naszą muzykę OZZ, STOART i inne OZZ nie mogą się doczepić.

Warto się z nami skontaktować i zapytać o firmy współpracujące z nami w Waszych miastach, nawet nie spodziewacie się jak wiele z nich jest już naszymi klientami.

 

Podatki zmiany i stabilne Publicmusic

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl