Płyta, pendrive, radio czyli o naszej ofercie.


2015-07-18

Ostatnio dostaliśmy parę maili i pytań dotyczącej innych (niż płyty) możliwości skorzystania z naszej oferty i to właśnie stało się pomysłem na ten wpis. Opiszemy wszystkie możliwości rezygnacji z opłat OZZ i skorzystania z naszej tańszej, szybszej i lepszej jakościowo oferty.

 

Istnieją dwie formy opłat i licencji, czasowa oraz jednorazowa. Różnią się dość znacznie, ale dzięki temu możemy trafić ze swoją ofertą do większej grupy odbiorców .

LICENCJA CZASOWA

Muzykę dostarczamy do wyboru: na płytach CD w cenie po 3 zł! i/lub poprzez nasze radio internetowe (wiele stacji tematycznych do dyspozycji) a także możemy ją wgrać na pendrive. Opłata miesięczna za licencję to nawet 22,50 zł.

Licencja opłacana jest miesięcznie, kwartalnie lub rocznie:

 

– Przy płatności rocznej opłata wynosi tylko 22,50 zł za miesiąc (270,- za rok) za lokal do 100m² powierzchni plus 5 zł za każde dodatkowe 100 m².

 

– Przy płatności kwartalnej (z góry) opłata wynosi 40,50 zł za miesiąc (121,50 za kwartał) za lokal do 100m² powierzchni plus 9 zł za każde dodatkowe 100 m².

 

– Przy płatności miesięcznej opłata wynosi 45 zł za miesiąc za lokal do 100 m² powierzchni plus 10 zł za każde dodatkowe 100 m² powierzchni lokalu.

 

W wariancie tym w każdej chwili trwania umowy można domówić (według Państwa uznania) dowolną ilość płyt w symbolicznej cenie zaledwie 3zł! (każda płyta to aż 60 minut muzyki).

 

Płyta, pendrive, radio czyli o naszej ofercie.

LICENCJA JEDNORAZOWA

Tutaj też każda płyta jest w cenie tylko 3 zł! (na każdej płycie jest godzina muzyki).

 

Nie ma dostępu do radia.

 

Można również zamawiać muzykę zarówno na CD, jak i na karcie pendrive. (tutaj jednak doliczany jest koszt pendrive – 16 zł)

Do publicznego odtwarzania kupionej płyty trzeba ją jednak ,,ocertyfikować” to znaczy wykupić licencję na jej publiczne odtwarzanie. Licencja na publiczne odtwarzanie zakupionej płyty zostaje udzielona tylko dla tej konkretnej płyty. Koszt licencji na publiczne odtwarzanie dla jednej płyty (jednej godziny muzyki) to 29,- zł. (podobnie jest z licencją za godzinę muzyki na pendrive) Za to licencja ta, za jednorazową opłatą jest nieograniczona w czasie (na zawsze!). Płytę (lub pendrive) z tak wykupioną licencją można odtwarzać publicznie do końca świata! Już przy zakupie jednej płyty wystawiamy licencję na piśmie, certyfikat i naklejki.

 

W tym wariancie możemy odtwarzać tylko ,,ocertyfikowane,, płyty (lub pendrive) to znaczy te, które mają opłaconą licencję jednorazową za 29 zł, jednak opłata jest tylko jednorazowa i nie ma tutaj abonamentu!

 

Jak widać oferta jest dość zróżnicowana i jest skierowana zarówno do osób, które decyduja się na abonament i wówczas rocznie miesięcznie płacą 22,50 zł, posiadają dostęp do radia i wysokiej jakości utworów, które często przebijają „oklepane” piosenki w stacjach radiowych. Wszystkie ceny są cenami netto a na każde zamówienie wystawiamy faktury VAT.

 

Koszt wysyłki 14 zł za paczkę bez względu na ilość przesyłanych płyt.

 

Warto jeszcze dodać że w każdym z wariantów udzielamy oficjalnej licencji na piśmie, podpisanej przez naszą firmę, zgodnej z warunkami polskiego Prawa Autorskiego oraz dla każdego lokalu załączamy certyfikat (dokument niepodrabialny) a także nalepkę informacyjną gratis. To wszystko nawet przy zakupie tylko jednej płyty!

 

W obu wariantach nabywca korzystający z naszej oferty jest zwolniony z opłat dla OZZ, STOART, SAWP, ZPAV i wszelkich innych organizacji tego typu.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl