Organizacja Sylwestra 2019 bez ZAIKS


2019-12-06

Organizacja Sylwestra 2019 bez ZAIKS. Sylwester to największa impreza w roku. Niezależnie czy macie małą restauracje, hotel, kawiarnie czy klub. Wszyscy organizujecie zabawę sylwestrowa. Można na tym dobrze zarobić, ale i zwiększa się prestiż takiego lokalu. Dlatego organizacja Sylwestra w tym roku to obowiązek. Jednak co zrobić jeśli nie stać Was na zespół czy DJ? Nie płacicie dotąd ZAIKS bo nie potrzebowaliście muzyki w lokalu? Z pomocą przychodzi Publicmusic!

 

Od razu zaznaczamy, że nie zalecamy próbowania oszukiwania ZAIKS w trakcie Sylwestra (w jakikolwiek inny sposób również nie) ponieważ kontrole w tym jednym dniu są bardzo wzmożone. Poza tym bardzo łatwo ZAIKSowi namierzyć w jakich lokalach odbywał się Sylwester i gdzie grała jaka muzyka. Dziś w czasach Facebooka, Instagrama czy Snapchata wystarczy kilka kliknięć by zobaczyć filmiki z jakiejkolwiek imprezy.

Organizacja Sylwestra 2019 bez ZAIKS

Tak więc nawet nie myślcie żeby puszczać publicznie muzykę bez opłaconego ZAIKSu w swoim lokalu. No chyba, że mówimy o muzyce, która nie jest wpisana do bazy ZAIKS, do której ktoś inny posiada licencję. Mówimy o muzyce z Publicmusic. Dokładnie tak. Posiadamy utwory odpowiednie na każdą okazję, niezależnie czy to okres świąteczne czy sam Sylwester! Z naszą muzyką Wasi goście będą bawić się tak samo, a nawet i lepiej niż przy znanych utworach muzycznych.

 

Wszystkie nasze piosenki są nagrane w wysokiej jakości ale i są po prostu dobrymi utworami, przy których bawią się wszyscy. Nie zapominajmy o tym że Sylwester to dość specyficzny dzień. Potrzeba muzyki z naprawdę wielu gatunków by zadowolić wszystkich gości. W naszej bazie utworów mamy kilkadziesiąt tysięcy piosenek, odpowiednich na każdy dzień roku! Ponadto warto zaznaczyć że nasi pracownicy są w stanie dobrać odpowiednie utwory dla Was! Wszystko całkowicie bezpłatnie, płacicie jedynie za licencję.

Skontaktujcie się z nami, a na pewno jeszcze na tydzień czy dwa tygodnie przez Sylwestrem będziecie mieli dostarczoną muzykę na ten szczególny dzień!