Odmrażanie gospodarki i opłaty za OZZ


2020-05-08

Odmrażanie gospodarki i opłaty za OZZ. Po całkowitej blokadzie kraju przyszedł czas na rozmrażanie gospodarki. Jak wygląda ten proces w praktyce? Stopniowo odblokowywane są kolejne sektory gospodarki. Kolejne firmy mogą rozpoczynać prowadzenie swojej działalności. Jedna rozmrożenie gospodarki wcale nie oznacza powrotu do normalności. Ciągle czekają nas obostrzenia, ogromne utrudnienia w prowadzeniu działalności i brak społecznego zaufania do robienia zakupów w sklepach czy korzystania z firm usługowych.

 

Dlatego odmrożenie gospodarki nie oznacza, że wrócimy do normalnego zarabiania w swoich firmach. Świat już raczej nie będzie taki sam. Widzimy to w sklepach w których można przebywać w maksymalnie dwie osoby. Nie wspominamy nawet o firmach usługowych jak salony fryzjerskie czy salony piękności. Przedsiębiorstwa te liczą ogromne straty, a wiele z nich nie podniesie się nawet po całkowitym odmrożeniu gospodarki. Co możemy zrobić? Jak można pomóc przedsiębiorcom? My ze swojej strony możemy zaproponować tylko oszczędności.

Odmrażanie gospodarki i opłaty za OZZ

Nie dajcie się zwieść pozorom. W chwili obecnej OZZ co prawda zawiesił pobieranie tantiem od firm za publiczne odtwarzanie muzyki. Ale gdy tylko sytuacja nieco się unormuje, wszystko wróci do normy i będzie jak dawniej. I mówimy tu o momencie gdy rząd całkowicie odblokuje wszystkie działalności. To jednak nie oznacza, że ruch wróci do tego co znamy sprzed epidemii.

 

Więc wrócicie do swoich firm bez szans na dawne zarobki, a za OZZ trzeba będzie płacić jak dawniej. Dlatego dzięki naszej firmie będzie mogli oszczędzić nawet kilkaset złotych miesięcznie. To ogromne oszczędności, szczególnie w takich warunkach. Najtańsze pakiety w naszej firmie to praktycznie niecałe 20 zł za miesiąc publicznego odtwarzania naszej muzyki. Średniej wielkości salon fryzjerki potrafi zapłacić za OZZ nawet tysiąc złotych. A nie mówimy tu o innych OZZ, które potrafią również pobierać dodatkowe opłaty obok OZZ.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl