Nowy rok z muzyką bez OZZ


2021-01-08

Nowy rok z muzyką bez OZZ

Nowy rok z muzyką bez OZZ. Publicmusic od wielu lat dostarcza muzykę bez OZZ do publicznego odtwarzania, w tym roku sytuacja jest dość nietypowa. Mamy pandemie koronawirusa, obostrzenia, lockdowny, gospodarkę w rozsypce, wiele firm ogłosiło upadłość. Słowem klucz na nowy rok będą oszczędności. Dlatego właśnie warto zainteresować się zamianą muzyki za którą płaci się OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP na taką za kilkanaście złotych miesięcznie. Ogromna ilość firm ma teraz problemy finansowe, pomimo kolejnych tarcz antykryzysowych ciągle brakuje pieniędzy. Dlatego właśnie firma jak nasza jest bardzo potrzebna.

Nowy rok z muzyką bez OZZ

Nasze usługi to nie darmowa muzyka bez OZZ, co często jest wyszukiwane w internecie. Nigdy nie polecamy naszym klientom darmowej muzyki z internetu. Dlaczego? Ponieważ to naprawdę problematyczna i ryzykowna opcja. Nigdy nie posiadamy do końca pewności że dane utwory nie posiadają praw autorskich zapisanych w OZZ. Trzeba uważać. Nasza muzyka posiada wszelkie atesty, nasza firma posiada pełne prawa autorskie do sprzedawanej muzyki. Naszych utworów nie znajdziecie w bazach OZZ, STOART, ZPAV i SAWP. Po kupnie naszych utworów oczywiście otrzymujecie certyfikaty i umowę z naszą firmą, która chroni Was w razie kontroli OZZ.

Nowy rok z muzyką bez OZZ

Możecie wybierać wśród naszej szerokiej oferty, więc niezależnie od firmy znajdziecie muzykę dla siebie. Jeśli będziecie mieli problem z doborem muzyki, zawsze pozostaje zdanie się na naszych specjalistów. Od wielu lat doradzają klientom przy wyborze utworów do ich firm. Zawsze idealnie trafiają w gusta właścicieli i klientów. Dodatkowo warto zaznaczyć, że nasza muzyka to koszt około 20 zł miesięcznie. W porównaniu do 500 a nawet 1000 zł miesięcznie to olbrzymia różnica. Każdy nasz utwór możecie przesłuchać przed kupnem. Dlatego warto zainteresować się naszą ofertą na nowy rok. Sprawdźcie naszą stronę pod tym adresem i sprawdźcie dokładnie najniższe ceny za muzykę do publicznego odtwarzania.

Sklep internetowy Publicmusic

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl