Nowa strona muzyki bez ZAIKS


2022-10-18

Często informujemy Was o informacjach jak ominąć ZAIKS, jak nie dać się zastraszyć, jak nie płacić bez sensownie opłat ZAIKS, STOART czy SAWP. Często także piszemy o miejscach gdzie nasza muzyka sprawdza się idealnie. Jednak dziś pragniemy poruszyć nieco inną sprawę, która jednak również dotyczy naszych klientów obecnych i przyszłych. Uruchomiliśmy niedawno nową stronę internetową, od teraz wybór muzyki będzie jeszcze prostszy i bezproblemowy.

 

Przede wszystkim, nadal możecie kupować pliki mp3 z muzyką bez praw w ZAIKS i innych OZZ. Można także sprawdzać muzykę online, nasza firma zawsze stawiała na transparentność. Każdy utwór, płytę możecie przesłuchać przez zakupem. Możliwe jest również przesłuchanie naszego radia internetowego. Subskrypcja na muzykę również jest coraz popularniejszą opcją w naszej ofercie. Posiadamy opcje na wykup 1 miesiąca, 3 miesięcy, 1 rok oraz 2 lata. Nie będziemy Was naciągać odrazu na podpisanie dwuletniej subskrypcji. Zamówcie 1 miesiąc i przekonajcie się czy Wam odpowiada taka forma muzyki do publicznego odtwarzania. Jeśli będziecie zadowoleni kupicie na dłużej, jeśli nie, nic Was nie ogranicza, możecie zrobić co zechcecie. Jednak zaznaczamy, że im dłuższy okres subskrypcji tym niższa opłata miesięczna.

 

Nasza muzyka podzielona jest na kilka podgatunków: smooth jazz, pop, latino, dance, house, disco, świąteczna i chillout. Oczywiście nie musicie wybierać muzyki ze stricte jednego gatunku. Nasi pracownicy pomogą w doborze muzyki i/lub stacji radiowej dla Was. Na naszej stronie znajdują się również pliki do poboru na komputer, czy smartfona ew. linki do pobrania odpowiednich plików instalacyjnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: 

Krzysztof

tel. 8888 999 00

info@publicmusic.pl

Nowa strona muzyki bez ZAIKS