Nowa strona muzyki bez opłat dla organziacji opraw autorskich


2022-10-18

Często informujemy Was o informacjach jak ominąć opłaty za publiczne odtwarzanie muzyki, jak nie dać się zastraszyć, jak nie płacić bez sensownie opłat dla organizacji praw autorskich. Często także piszemy o miejscach gdzie nasza muzyka sprawdza się idealnie. Jednak dziś pragniemy poruszyć nieco inną sprawę, która jednak również dotyczy naszych klientów obecnych i przyszłych. Uruchomiliśmy niedawno nową stronę internetową, od teraz wybór muzyki będzie jeszcze prostszy i bezproblemowy.

 

Przede wszystkim, nadal możecie kupować pliki mp3 z muzyką bez opłat OZZ. Można także sprawdzać muzykę online, nasza firma zawsze stawiała na transparentność. Każdy utwór, płytę możecie przesłuchać przez zakupem. Możliwe jest również przesłuchanie naszego radia internetowego. Subskrypcja na muzykę również jest coraz popularniejszą opcją w naszej ofercie. Posiadamy opcje na wykup 1 miesiąca, 3 miesięcy, 1 rok oraz 2 lata. Nie będziemy Was namawiać na podpisanie dwuletniej subskrypcji. Skorzystajcie z naszego okresu próbnego, bezpłatnie na tydzień lub zamówcie 1 miesiąc i przekonajcie się czy Wam odpowiada taka forma muzyki do publicznego odtwarzania. Jeśli będziecie zadowoleni kupicie na dłużej, jeśli nie, nic Was nie ogranicza, możecie zrobić co zechcecie. Jednak zaznaczamy, że im dłuższy okres subskrypcji tym niższa opłata miesięczna.

 

Nasza muzyka podzielona jest na kilka podgatunków: smooth jazz, pop, latino, dance, house, disco, świąteczna i chillout. Oczywiście nie musicie wybierać muzyki tylko jednego gatunku. Nasi pracownicy pomogą w doborze muzyki i/lub stacji radiowej dla Was. Na naszej stronie znajdują się również pliki do poboru na komputer, czy smartfona ew. linki do pobrania odpowiednich plików instalacyjnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: 

Krzysztof

tel. 8888 999 00

info@publicmusic.pl

Nowa strona muzyki bez opłat dla organziacji opraw autorskich

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl