Muzyka w gabinecie dentystycznym, a płacenie ZAIKS


2019-11-09

Muzyka w gabinecie dentystycznym, a płacenie ZAIKS. Kontynuujemy nasz cykl artykułów o kolejnych działalnościach, w których skorzystanie z naszych usług przyniesie oszczędności. Dziś czas na gabinety dentystyczne. Które, wbrew pozorom nie muszą być tak nieprzyjemnymi miejscami. Starczy trochę pomysłu, nasze usługi i po problemie.

 

Nikt nie lubi chodzić do dentysty, zabiegi są przeważnie bolesne, nie jest komfortowo, często zabiegi trwają dobre kilkanaście minut, a nawet godzinę. Co wtedy robić, nie możemy rozmawiać z dentystą, nie możemy jakoś umilić sobie tego czasu. Bardzo rzadko w gabinetach można usłyszeć muzykę z radia, dlaczego? W obawie przed wysokimi opłatami ZAIKS, z chęci cięcia kosztów. Ale także dlatego, że dentyści nie myślą w takich kategoriach. Gabinet ma być profesjonalny, usługa jak najmniej bolesna i nieinwazyjna. Komfort pacjenta schodzi na drugi plan.

Muzyka w gabinecie dentystycznym, a płacenie ZAIKS

A tak nie powinno być. Pacjent, który słucha muzyki jest spokojniejszy, przebywa w milszej atmosferze, czas szybciej mija. Nie jest niezręcznie. Na pewno wróci do takiego gabinetu i dentysty. Wcale nie trzeba do tego ogromnego nakładu pieniędzy. Komputer czy laptop w każdym gabinecie dziś już jest. Dzięki naszej usłudze za mniej niż 20 zł miesięcznie możecie cieszyć się dowolną muzyką bez ZAIKS w swoim gabinecie. Posiadamy również wiele kanału dystrybucji naszej muzyki. Możecie u nas kupić muzykę na płycie CD, na pendrive, ale także jako dostęp do radia internetowego dostępnego z poziomu przeglądarki. Klikacie na otrzymali link i już działa. Proste i genialne.

 

Nie warto się zastanawiać, warto sprawdzić chociaż na kilka miesięcy naszą usługę. Gwarantujemy że po tych paru miesiącach nie zrezygnujecie z naszych usług bo wszyscy klienci będą zadowoleni. A Wy oszczędzicie pieniądze korzystając z alternatywy dla ZAIKS. Nie interesuje nas metraż Waszego lokalu, ilość klientów czy lokalizacja.