Muzyka świąteczna bez opłat dla organizacji zarządzania prawami autorskimi 2023


2023-11-07

Muzyka świąteczna bez opłat DLA ORGANIZACJI ZARZĄDZANIA PRAWAMI AUTORSKIMI 2023

Muzyka świąteczna bez opłat dla organizacji zarządzania prawami autorskimi 2023. Jak co roku okres świąteczny rządzi się swoimi prawami w firmach, przedsiębiorstwach, kawiarniach i restauracjach. Wraz z początkiem grudnia zmieniają się wystawy w sklepach, w radiu rozbrzmiewają znane świąteczne utwory, zaczyna panować inna świąteczna atmosfera. Jednym z tym czynników jest świąteczna muzyka z głośników, to wręcz obowiązek w sklepach i restauracjach czy kawiarniach. Jak się z tym uporać bez płacenia organizacjom pobierających opłaty za publiczne odtwarzanie muzyki lub otrzymania kary od tych organizacji?

 

Tym razem proponujemy TESTOWY bezpłatny! Dostęp do naszej stacji świątecznej CHRISTMAS.

Wystarczy kliknąć na link

CHRISTMAS

i zalogować się loginem i hasłem które prześlemy na Państwa adres email. Wystarczy wysłać zapytanie na ten adres email: publicmusic.pl a prześlemy odpowiedź w jak najkrótszym czasie. Test jest bezpłatny i trwa kilka dni.

Muzyka świąteczna bez opłat dla organizacji zarządzania prawami autorskimi 2023

Śpieszymy z wyjaśnieniami. Publiczne odtwarzanie muzyki (także tej świątecznej) narusza prawa autorskie i może prowadzić do poważnych problemów prawnych ze strony organizacji typu STOART, ZPAV, SAWP i innych tego rodzaju. Wynika to z Ustawy o Prawie Autorskim. Nasza oferta jest wyjątkowa bo nie tylko zapewniamy najpiękniejsze kolędy i piosenki świąteczne, dające wspaniały, świąteczny nastrój w Państwa obiektach ale dodatkowo zwalniamy Państwa z opłat dla tych organizacji. Zatem można włączyć w swoim lokalu nasze radio internetowe i nie martwić się już o jakiekolwiek kontrole.

Same kolędy nie są objęte opłatami dla organizacji autorskich, to stare, utwory, których prawa autorskie wyczerpały się już dawno temu. Chodzi jednak też o prawa autorskie do wykonań utworów. Artyści, którzy wykonują kolędy czy klasyczne utwory świąteczne, które teoretycznie nie muszą już być chronione przez organizację ochrony autorów ale mogą być chronieni przez STOART, ZPAV, SAWP. Wówczas nie będzie można uniknąć opłat dla tych organizacji a nawet  narazić się na karę. Pamiętajmy też, że muzyka świąteczna to nie tylko kolędy ale również pastorałki i piosenki o tematyce świątecznej np. z różnych filmów świątecznych, które mogą być chronione przez wszystkie organizacje. W naszym radiu nadajemy muzykę świąteczną, która jest chroniona tylko przez naszą firmę i żadna organizacja nie ma do niej praw. Za korzystanie z naszej muzyki płacimy tylko raz i nie musimy ponosić opłat dla dodatkowych pięciu czy sześciu organizacji ochrony praw autorskich. Dlatego nasza oferta jest tak atrakcyjna.

Czy muzyka Publicmusic to również MUZYKA ŚWIĄTECZNA?

Również, oczywiście muzyka popularna podlega opłatom autorskim. Spotkaliśmy się już z takimi opiniami naszych klientów, że nie wiedzieli że popularne świąteczne utwory podlegają pod opłaty dla organizacji. No bo przecież to święta. Organizacji Zbiorowego Zarządzania to jednak nie interesuje. Zasady są jasne, publiczne odtwarzamy muzykę do której ktoś ma prawo, musimy opłacać opłaty dla organizacji jak STOART, ZPAV, SAWP i inne.

Czy jest jednak muzyka nie chroniona przez te wszystkie organizacje, tak aby aby móc korzystać z muzyki bez tych wszystkich dodatkowych opłat? Oczywiście można skorzystać z naszej oferty. W naszej ofercie znajdują się utwory w najróżniejszych gatunkach muzycznych. Takie, które wpisują się w określony typ, formę, styl muzyczny. Oczywiście tak jest, kategorie są nawet dość jasne i przejrzyste. Jedna z tych kategorii to Piosenki Świąteczne.

Nasze utwory jak wiecie są wolne od opłat dla organizacji. Jak to robimy? Po prostu, posiadamy prawa do naszych utworów, wyłączne prawa. Nikt zatem nie może pobierać opłat za naszą własność (konstytucyjne prawo własności). Zasady są dość proste. Za niewielką opłatą udzielamy licencji na publiczne odtwarzanie tej muzyki co całkowicie zwalnia z jakichkolwiek dodatkowych opłat autorskich dla jakiejkolwiek organizacji ochrony praw autorskich. Dostajecie dodatkowo od nas certyfikaty legalności, pełną dokumentację kupionych utworów oraz wsparcie w razie kontroli ze strony organizacji praw autorskich.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl