Muzyka OZZ w secondhand


2021-09-08

Muzyka OZZ w secondhand. Pisaliśmy już o tym jaką muzykę można wykorzystać w różnych typach działalności. Dziś przyszedł czas na jedną z najpopularniejszych własnych działalności czyli sklep z ciuchami secondhand, lub też sklep odzieżowy. W obu tych przypadkach przyzwyczailiśmy się, że z głośników przygrywa jakieś tło muzyczne. Czasem znane, czasem mniej, tak naprawdę nie ma to znaczenia dla klienta. Najważniejsze jest by w lokalu nie panowała niezręczna cisza, a muzyka do sklepów bez opłat dla organizacji autorskich OZZ, jest najbardziej opłacalna.

 

Dotyczy to szczególnie sklepów odzieżowych, gdzie często spędzamy dość sporo czasu. Oglądamy ubrania, przeglądamy, porównujemy i w końcu przymierzamy. Sklep odzieżowy nie może puszczać non stop muzyki tanecznej, albo chilloutowej czy rockowej. W sklepie musi grać muzyka różnorodna, wieloraka gatunkowo. Ponadprzeciętna, która stanowić będzie idealne tło muzyczne do zakupów, ale i nie specjalnie smutna.

Muzyka OZZ w secondhand

Muzyka w sklepach bez opłat dla organizacji autorskich typu STOART, ZPAV i innych (muzyka royalty free) musi być pozytywna. Przeprowadzono wiele testów i badań, z których jasno wynika że w sklepach w których gra muzyka klienci chętniej kupują ubrania. Jednak jak zwykle bywa w takich chwilach pojawia się problem. Nie możemy swobodnie puszczać w swoich sklepach dowolnej muzyki z naszych płyt CD, odtwarzaczy mp3, komputerów, YouTuba, radia, telewizji czy radia internetowego.

 

Muzyka OZZ w sklepie odzieżowym

Jeśli zdecydujemy się na takie źródło muzyki wcześniej czy później w naszych progach pojawią się inspektorzy z OZZ. Po analizie, nałożą na nas karę, a następnie będą wymagać podpisania umowy, która polega na płaceniu opłat za publiczne odtwarzanie muzyki. Będzie to oczywiście zgodne z prawem. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. Jednak opłaty OZZ za publiczne odtwarzanie muzyki czy to w sklepie czy innym lokalu są wysokie, naliczane od metra kwadratowego powierzchni lokalu.

A nie zapominajmy (co często podkreślamy) o tym że po jednej organizacji mogą zapukać inne organizacje (i przeważnie tak się dzieje). Organizacje zarządzające prawami autorskimi jak STOART czy ZPAV. I one również mają prawo pobierać od nas opłaty, niezależnie od opłat dla pozostałych organizacji.

 

Nasza firma proponuje muzykę bez opłat OZZ, nie naliczamy opłat od metrażu, stosujemy prosty, stały przelicznik, w naszej ofercie znajdują się abonamenty, kupno płyt wypełnionych muzyką za jedyne 3 zł. Wszystko to kilkukrotnie obniża ceny odtwarzania muzyki w sklepie. Jednak dla sklepów które szukają muzyki bez opłat OZZ polecamy nasze radio internetowe, gdzie gra różnorodna muzyka, wszystkie piosenki są w naszych rękach więc OZZ nie może od nich naliczać dodatkowych opłat. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pomagamy również jeśli mają już Państwo problemy z OZZem!

 

Wśród tysięcy naszych utworów możecie znaleźć piosenki utrzymane w klimatach: House, R&B, Dance, Chillout, Smooth Jazz, Disco, Rock, Pop. Wszystko to bez opłat STOART, ZPAV i innych organizacji - OZZ, Czy można jednak powiedzieć że to muzyka za darmo, muzyka bez licencji? W żadnym wypadku! Za jedną płytę wypełnioną naszą muzyką płacą Państwo zaledwie 3 zł, za radio on-line od 18 zł za miesiąc.

 

Wszystkie nasze utwory oraz cennik utworów możecie znaleźć na stronie http://www.publicmusic.pl/ lub na naszym profilu w serwisie SoundCloud gdzie znajdują się wersje demo naszych piosenek: https://soundcloud.com/publicmusic-1

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl