Muzyka bez ZAIKS do salonów fryzjerskich


2015-08-20

Dziś chcielibyśmy poruszyć kwestię o którą dostajemy naprawdę sporo pytań na naszą skrzynkę mailową, profil na Facebooku czy telefonicznie. Muzyka bez ZAIKS do salonów fryzjerskich to temat bardzo popularny, nośny i bulwersujący. Dlaczego? Wszyscy zapewne pamiętamy akcję ZAIKSu w salonie fryzjerskim w Wałbrzychu. W tamtym wypadku fryzjer ostatecznie wygrał, jednak ZAIKS zdecydował się złożyć apelację i sprawa ciągnie się po dziś dzień.

 

Co jednak zrobić żeby nie narażać się ZAIKSowi, a jednocześnie prowadzić w pełni legalne działania? Skorzystać z naszej oferty na Muzyka bez ZAIKS do salonów fryzjerskich, która jest usługą tańszą, szybsza, wygodniejszą, lepszą jakościowo i dostępniejszą niż słuchanie w kółko tych samych utworów.

Muzyka bez ZAIKS do salonów fryzjerskich

W naszej bazie utworów znajduje się około kilkudziesięciu tysięcy utworów z wszystkich znanych gatunków muzycznych, wykonywanych przez artystów z całego świata i tylko my posiadamy do nich prawa.

Żadna organizacja, STOART, ZAIKS, ZPAV, czy inne nie mają prawa pobierać od Was dodatkowych opłat. Wszystkie nasze utwory są dostępne do przesłuchania i sprawdzenia na naszej stronie internetowej!

 

Jeśli nie możecie się zdecydować, które albumy wybrać, zawsze możecie zadzwonić do naszej firmy i dowiedzieć się Muzyka bez ZAIKS do salonów fryzjerskich, nasi pracownicy na pewno pomogą w doborze, utworów bądź odpowiedniego radia internetowego.

Pragniemy przedstawić kilka przykładowych płyt, każda trwająca 60 minut po jedyne 3 zł! które idealnie pasują swoim charakterem do większości Muzyka bez ZAIKS do salonów fryzjerskich.