Luzowanie obostrzeń i rezygnacja z OZZ


2021-05-12

Luzowanie obostrzeń i rezygnacja z OZZ

Luzowanie obostrzeń i rezygnacja z OZZ. Całkowity lockdown kin, restauracji, kawiarni, klubów dobiega powoli końca. Co prawda na razie można przebywać jedynie na zewnątrz, ale to zawsze krok w stronę normalności. Krok w stronę odzyskiwania ogromnych strat jakie odnieśli przedsiębiorcy w ciągu ostatnich miesięcy. Nie wiadomo jak długo potrwa odwieszenie, już teraz mówi się o czwartej fali koronawirusa we wrześniu. Przedsiębiorcy przewidują już teraz, że za te kilka miesięcy czeka nas kolejny lockdown. Dlatego teraz trzeba maksymalizować zyski i niwelować straty. Jak to zrobić?

Luzowanie obostrzeń i rezygnacja z OZZ

Rozwiązań jest za pewne wiele, poprzez cięcie kosztów, rezygnacje z pewnych kosztownych usług czy dań, restrukturyzację kadry, skrócenie liczby godzin. Jednak najmniej inwazyjne jest zrezygnowanie z opłat OZZ. Zastanówcie się, na co wydajecie sporą cześć swoich kosztów? No właśnie, na OZZ. Olbrzymia opłata, która płacicie tak naprawdę za jakąś prozaiczną rzecz. Publiczne odtwarzanie muzyki. Nie macie tego dość?

Muzyka z Publicmusic jest lepsza od tej z OZZ

Oczywiście nie namawiamy do prowadzenia działalności bez publicznego odtwarzania muzyki. Muzyka jest ważna w prowadzeniu działalności, nikt tego nie będzie negował. Problem tylko że muzyka w firmie nie jest ważna na tyle by płacić za nią po tysiąc czy dwa tysiące złotych miesięcznie. I za co? Za to że z głośników poleci muzyka znana z radia czy internetu. A przecież w naszych firmach nikt nie śpiewa tych utworów, mają stanowić jedynie perfekcyjne, stonowane tło dla naszej oferty. I właśnie w tym momencie pomocną dłoń wyciąga Publicmusic. Nasza firma oferuje muzykę, która nie podlega OZZowi. Posiadamy jedyne i wyłączne prawa do tej muzyki i do jej odsprzedaży czy odsłuchu dla innych klientów. Wszystko w pełni legalne, udokumentowane, sprawdzone w ciągu wieloletniej obecności na rynku Polskim. Ponadto nasza oferta jest zdecydowania tańsza niż OZZ. Wystarczy prosty przykład zamiast płacić około 2 tysięcy za muzykę z OZZ w swoim lokalu miesięcznie, możecie zapłacić 40 zł za ten sam okres korzystając z naszych utworów.

 

Nasza firma działa na rynku od wielu lat, posiadamy bogate portfolio firm, którym pomogliśmy i które chciały po prostu przestać płacić olbrzymie sumy do kasy OZZ. W zamian za muzykę, muzykę, którą można mieć zdecydowanie taniej, legalnie, z pełną dokumentacją i wsparciem z naszej strony.

 

Więcej dowiecie się pod adresem: https://www.publicmusic.pl/

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl