Koniec pandemii i czas na powrót firm


2022-02-08

Koniec pandemii i czas na powrót firm

Koniec pandemii i czas na powrót firm. Pandemia COVID-19 strasznie namieszała w firmach w całym kraju i na całym świecie. Wiele przedsiębiorstw musiało ograniczyć wydatki, zredukować załogi, a w ostateczności zakończyć działalność. Dla sporej ilości takich firm świadczyliśmy nasze usługi. Tak naprawdę sytuacja jest patowa bo to niczyja wina, pandemia wdarła się dość nieoczekiwanie do naszej przestrzeni. Jednak wszystko wskazuje że przełom marca i kwietnia, może być w tym wypadku przełomowy.

 

Nie będziemy odnosić się do sytuacji medycznej, ale słychać plotki i informacje z rządu że kwiecień przyniesie pełne zdjęcie lockdownu. Wrócą więc normalne ilości gości w restauracjach, kawiarniach, kinach, nie trzeba będzie mieć maseczek nawet w sklepach. A to oznacza spory oddech dla wszystkich firm, których działalność mocno opiera się o kontakt z klientem. Dlatego już dziś przypominamy. Jeśli Wasza firma wraca do 'żywych’. Odwieszacie działalności, to jest to idealny moment na włączenie naszej muzyki w Waszym lokalu. A jeśli wcześniej publicznie odtwarzaliście muzykę z radia lub internetu? Wtedy musicie podjąć decyzję, czy nadal tak będzie i albo będziecie ryzykować karę albo zawrzecie umowy z organizacjami OZZ. Może również warto skorzystać z naszej oferty.

Koniec pandemii i czas na powrót firm

Wybierz Publicmusic, zapomnij o problemach.

Ostatnimi czasy przez pandemię kontrole OZZ, lekko się 'uspokoiły’. Jednak gdy wszystko wrócimy do normy możecie się spodziewać, że i w Waszej pracy zagoszczą kontrolerzy z OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP. A wiecie z naszych wcześniejszych artykułów o tym że OZZ te mogą pobierać jednocześnie osobne opłaty. Dlatego warto się przed tym ochronić zawczasu. Nie mówiąc już o wysokich karach i problemach z prawem jeśli złapią Was kontrolerzy OZZ. Oczywiście również nie zalecamy publicznego odtwarzania muzyki gdy nie płaci się tantiem. Dlaczego? To strasznie męczące i angażujące masę wolnego czasu. Chodzenie po sądach, wykłócanie się o swoje racje. Oczywiście, niektórzy wygrywają, ale równie często wygrywa OZZ.

 

Zastanówcie się czy warto tak się męczyć gdy w naszej ofercie za 18 zł macie nieograniczony dostęp do kilkunastu tysięcy zróżnicowanych gatunkowo utworów. Utwory te nie są wpisane do baz OZZ, STOART, ZPAV czy SAWP. Dlatego nie grożą Wam żadne nieprzyjemności z tytułu korzystania z naszych utworów. Nie zapominajmy że dostarczamy jeszcze pełny wgląd do licencji, odpowiednią dokumentację i pomoc w razie kontroli OZZ.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl