Jak poradzić sobie z kontrolą ZAIKS?


2022-09-16

Jak poradzić sobie z kontrolą zaiks

Często dostajemy zapytania jak sobie radzić w przypadku ewentualnej kontroli ZAIKS. W naszej firmie stawiamy na transparentność, poza tym staramy się przeciwdziałać zamiast działać po fakcie. Dlatego w przypadku gdy już kontrola ZAIKS stawi się w Waszej firmie nie można już niczego zrobić. Nie zalecamy oszukiwania kontrolerów, prawda zawsze wyjdzie bo Panowie i Panie tam pracujący są bardzo skrupulatni i dokładni. Nic im nie umknie. Więc jeśli działaliście wbrew prawu to czeka Was po prostu kara finansowa, umowa do podpisania i wyliczanie miesięcznego abonamentu na nowych zasadach. Abonament według nowych stawek może być bardzo dokuczliwy dla przedsiębiorców.

Jak poradzić sobie z kontrolą ZAIKS?

WYPRZEDŹ KontrolĘ ZAIKS 

Dlatego polecamy by wyprzedzić 'uderzenie' ze strony ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP. Bo warto przypominać na każdym kroku, że fakt płacenia ZAIKS, nie zwalnia z obowiązku płacenia innym OZZ. Dlaczego? Tak w Polsce jest stworzone prawo i nie da się z tym nic zrobić. Niektóre firmy i przedsiębiorcy pozywają OZZ do sądów, batalie prawne trwają często bardzo długo i są kosztowne, więc nie wszystkich na to stać. Szczególnie w przypadku obecnej inflacji i ciągle rosnących kosztów, praktycznie wszystkiego, łącznie z przyszłorocznymi podwyżkami kwoty minimalnej.

 

Dzwoniąc dziś do Publicmusic, możecie załatwić muzykę bez opłat ZAIKS w ciągu kilku godzin. Możemy w ciągu kilku chwil udostępnić Wam link do naszego radia internetowego. W radiu tym / streamingu puszczamy wyłącznie naszą muzykę. Są to wyselekcjonowane utwory przez naszych pracowników. Wszystkie piosenki nie posiadają praw w ZAIKS, STOART czy ZPAV. Dlatego jesteście całkowicie bezpieczni tylko i wyłącznie gdy odtwarzacie naszą muzykę. 

 

Nasza firma dostarcza oczywiście wszystkie dokumenty, umowę, certyfikaty legalności, faktury itp. Działamy na rynku od wielu lat, posiadamy olbrzymie portfolio zadowolonych klientów, dlatego jesteśmy gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Warto też przesłuchać nasze utwory przed kupnem, bo jak informowaliśmy nasza muzyka do publicznego odtwarzania jest całkowicie transparentna. 

 

LINK DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO