Jak poradzić sobie z kontrolą organizacji praw aurtorskich?


2022-09-16

Jak poradzić sobie z kontrolą ODTWARZANIA MUZYKI W LOKALU

Często dostajemy zapytania jak sobie radzić w przypadku ewentualnej kontroli organizacji autorskich. W naszej firmie stawiamy na transparentność, poza tym staramy się przeciwdziałać zamiast działać po fakcie. Dlatego w przypadku gdy już kontrola stawi się w Waszej firmie nie można już niczego zrobić. Nie zalecamy oszukiwania kontrolerów, prawda zawsze wyjdzie bo panowie i panie tam pracujący są bardzo skrupulatni i dokładni. Nic im nie umknie. Więc jeśli działaliście wbrew prawu to może Was czekać nawet  kara finansowa, umowa do podpisania i wyliczanie miesięcznego abonamentu na nowych zasadach. Abonament według nowych stawek może być bardzo dokuczliwy dla przedsiębiorców.

Jak poradzić sobie z kontrolą organizacji praw aurtorskich?

WYPRZEDŹ KontrolĘ

Dlatego polecamy by wyprzedzić 'uderzenie' ze strony organizacji autorskich typu STOART, ZPAV czy SAWP. Bo warto przypominać na każdym kroku, że fakt płacenia jednej z tych organizacji, nie zwalnia z obowiązku płacenia innym OZZ. Dlaczego? Tak w Polsce jest stworzone prawo i nie da się z tym nic zrobić. Niektóre firmy i przedsiębiorcy pozywają OZZ do sądów, batalie prawne trwają często bardzo długo i są kosztowne, więc nie wszystkich na to stać. Szczególnie w przypadku obecnej inflacji i ciągle rosnących kosztów, praktycznie wszystkiego, łącznie z przyszłorocznymi podwyżkami kwoty minimalnej.

 

Dzwoniąc dziś do Publicmusic, możecie załatwić muzykę bez opłat w ciągu kilku godzin. Możemy w ciągu kilku chwil udostępnić Wam link do naszego radia internetowego. W radiu tym / streamingu puszczamy wyłącznie naszą muzykę. Są to wyselekcjonowane utwory przez naszych pracowników. Wszystkie piosenki nie posiadają praw w STOART czy ZPAV, czy innych organizacjach praw autorskich. Dlatego jesteście całkowicie bezpieczni tylko i wyłącznie gdy odtwarzacie naszą muzykę. 

 

Nasza firma dostarcza oczywiście wszystkie dokumenty, umowę, certyfikaty legalności, faktury itp. Działamy na rynku od wielu lat, posiadamy olbrzymie portfolio zadowolonych klientów, dlatego jesteśmy gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Warto też przesłuchać nasze utwory przed kupnem, bo jak informowaliśmy nasza muzyka do publicznego odtwarzania jest całkowicie transparentna. 

 

LINK DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl