Jak oszczędzać na koniec 2023 roku w firmach?


2022-11-16

Oszczędności w firmach na koniec roku. W tym roku sytuacja wielu firm nie wygląda zbyt dobrze. Ciągłe podwyżki, prądu, produktów, wszechogarniająca inflacja. Całkowity brak klientów, odcięcie podstawowych źródeł dochodu. Część firm musiała przenieść sprzedaż do internetu by obniżyć koszty. Gdzie niestety bardzo często przegrywa z prawdziwymi molochami na rynku i Allegro. Co robić? Jak zaoszczędzić by przeżyć?

 

Rząd obiecuje tarcze antykryzysowe, czy wsparcie jak w przypadku COVIDu. Sam pomysł jak najbardziej odpowiedni. Jednak co z realizacją? Pomoc ta jest tak naprawdę niewystarczająca. Z szacunków wynika że sporo firm nie wytrzyma tego roku. Od nowego roku będzie zamkniętych. Dla wielu ludzi są to tragiczne informacje, bo często padać będą firmy którym ktoś poświęcił całe życie. Inflacja nie oszczędza nikogo niezależnie czy mówimy o małych czy dużych firmach

 

Dlatego sporo firm musi szukać oszczędności gdzie tylko się da. Część firm zdecyduje się na cięcia w kadrach przez co wiele osób trafi na bezrobocie. To najszybsza i najprostsza forma oszczędzania. Nie ma się co oszukiwać. Koszty zatrudniania pracownika w Polsce są naprawdę wysokie. Kolejnym krokiem będzie ograniczenie oferty do kilku najbardziej popularnych produktów. W przypadku restauracji decyzja o sprzedaży na wynos. Jednak niektóre branże muszą całkowicie ograniczyć swoją działalność do zera.

 

Jak oszczędzać na koniec 2023 roku w firmach?

GDZIE ZAOSZCZĘDZIĆ NA KONIEC ROKU?


My z naszej strony możemy jedynie zachęcić do wprowadzania oszczędności w firmach.. W przypadku publicznego odtwarzania muzyki w lokalach powstaje konieczność płacenia opłat dla organizacji praw autorskich typu STOART, ZPAV czy innych. Można na tych opłatach zaoszczędzić. Jednak nie namawiamy do łamania prawa czy niewywiązywania się z umów. Po prostu to idealny czas aby wynegocjować obniżenie opłat lub całkowicie zrezygnować z publicznego odtwarzania ich muzyki w swoich firmach. Bo pandemia w końcu przeminie i będziecie potrzebowali jak najmniej kosztów by działać.

 

Jeśli nie muzyka z opłatami autorskimi to skąd? Przecież tam są wszyscy wykonawcy? Nie wszyscy, tylko Ci z ogólnopolskich stacji radia i telewizji. W firmach nie potrzeba akurat tych utworów, potrzeba muzyki, która wypełni ciszę w pomieszczeniach. Taką muzykę posiadamy my. W wysokiej jakości pod względem artystycznym i technologicznym. Na płytach CD, pendrive czy nawet jako streaming przez internet, bez konieczności zamawiania nośników.

 

Wszystko bez dodatkowych opłat dla organizacji autorskich, bez problemów, bez płacenia kilka tysięcy miesięcznie. Wystarczy drobna opłata o której przeczytacie na naszej stronie internetowej pod tym adresem: https://www.publicmusic.pl/

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl