Ile kosztuje muzyka bez ZAIKS?


2021-01-09

Ile kosztuje muzyka bez ZAIKS?

Ile kosztuje muzyka bez ZAIKS? Dziś chcemy poruszyć jeden bardzo ciekawy temat. Ile kosztuje muzyka bez ZAIKS w Publicmusic?. W internecie pewnie znajdziecie kilka ofert, ale ten wpis rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości i odpowie na proste pytanie. Dlaczego wszyscy Wasi znajomi polecają Publicmusic? Odpowiedź jest prosta. Jakość i cena. Te dwa czynniki są najważniejsze dla wszystkich klientów i w prawie każdej firmie i działalności. Nie martwcie się, u nas jakość odtwarzanych utworów jest naprawdę wysoka, a cena bardzo niska. Przy czym to wcale nie jest chwyt marketingowy, około 20 zł miesięcznie to już dziś suma, która na nikim nie robi wrażenia.

 

Zacznijmy od tego że opłata ZAIKS waha się od 200 do nawet kwot powyżej tysiąca złotych za lokal. Przy czym mówimy tu o różnych działalnościach: fryzjerzy, salony beauty, sklepy, biura, restauracje, kawiarnie czy pizzernie. Oczywiście te ostatnie działalności ostatnimi czasy świecą pustkami przez obostrzenia. Ale to kolejny powód by zmienić zasady gry! Przy okazji, warto wspomnieć że prócz płacenia ZAIKS, często zgłaszają się inne OZZ jak STOART, ZPAV czy SAWP. Które również chcą daninę dla siebie. I mogą to robić. Opłaty te są niezależne. Więc często koszty płacenia ZAIKS rosną jeszcze bardziej. Dlatego nie warto płacić TYLE za muzykę w swojej firmie.

Ile kosztuje muzyka bez ZAIKS?

I tutaj pojawia się Publicmusic. Posiadamy wiele różnych form muzyki bez ZAIKS. Możecie zakupić muzykę jednorazowo, wówczas koszt takiej płyty to 3 zł! Do tego dochodzi opłata licencyjna 29 zł od albumu. Ale opłata jest jednorazowa, płacicie raz i nic Was nie obchodzi. Kupujecie tyle płyt lub albumów na pendrive ile tylko chcecie. Druga opcja jest wydaje się nam ciekawsza. Opłacacie abonament miesięczny, który daje Wam dostęp do wszystkich naszych utworów. Poprzez radio internetowe, stream, możecie włączyć jedno radio tematyczne, która ciągle będzie grało świeże niepowtarzalne utwory.

 

Ile kosztuje tak przyjemność? Wszystko zależy od okres na jaki chcecie podpisać umowę. Płatność miesięczna to 45 zł / miesiąc natomiast płatność dwuletnia to zaledwie 18 zł / miesiąc. Można powiedzieć że to wręcz śmiesznie niskie stawki w porównaniu do ZAIKS. Wszyscy nasi klienci otrzymują certyfikaty legalności potwierdzające posiadanie praw do utworów, tak że w razie kontroli ZAIKS możecie spać spokojnie. Nic się nie stanie. Działamy na rynku już od wielu lat, a nasza firma jest znana i szanowana w środowisku.