Hotele otwarte jak ominąć ZAIKS


2021-03-08

Hotele otwarte jak ominąć ZAIKS. Jedna z dwóch branż obok gastronomii, która chyba najbardziej ucierpiała na pandemii są hotele. Ciągłe zamykanie i otwieranie firm nie sprzyja biznesowi i zarabianiu pieniędzy. Szczególnie, że firmy były zamknięte bardzo długo, nawet w najlepszym zarobkowo sezonie. Wiele hoteli zakończyło swoją działalność, te które się ostały mają długi bądź próbują wiązać koniec z końcem. Tu z pomocą przychodzimy my, Publicmusic, z naszą niesamowitą ofertą. Tak wiemy, nie zabrzmiało to zbyt skromnie, ale wcale nie musi. Bo chodzi tylko i wyłącznie o Wasze oszczędności.

 

Hotele to jedne z tych firm, które za ZAIKS płacą najwięcej. Najlepsze lokalizacje. Spora grupa klientów, która przewija się przez firmę codziennie. Muzyka grająca praktycznie non stop, i olbrzymie metraże lokali i budynków. Nie dziwi zatem że właściciele hoteli, teraz bardziej niż kiedykolwiek, szukają oszczędności. Znajdą je w firmie Publicmusic. Decydując się na naszą muzykę rezygnujecie ze znanych z radia i internetu utworów. Jednak zyskujecie naprawdę dużo. Dostęp do nieograniczonej liczby utworów, pogrupowanych tematycznie. Nasi pracownicy pomogą Wam wybrać muzykę odpowiednią do Waszej firmy. Warto przypomnieć, że pomożemy i doradzimy również jak bezboleśnie zrezygnować z ZAIKS.

Hotele otwarte jak ominąć ZAIKS

Hotele, ZAIKS, Publicmusic

Wybierając naszą ofertę, macie pewność legalności naszych utworów. Cała nasza muzyka jest wyłącznie naszą własnością. Posiadamy certyfikaty legalności, a także przekazujemy takie certyfikaty naszym klientom. Wówczas w razie kontroli ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP możecie być pewni że nic nie znajdą. Zresztą nasza firma działa już od wielu lat na rynku. Gdy przychodzi ZAIKS i widzi nasze naklejki na firmach to dobrze wie że tutaj opłat dodatkowych nie ściągną.

 

Wybranie naszej muzyki do publicznego odtwarzania wiąże się jeszcze z jedną zaletą. Oszczędność i spokój, oszczędzacie bo zapłacicie niecałe 20 zł za pełny dostęp do całej muzyki. A spokój bo możecie być pewnie, że żadna OZZ do Was nie zapuka i nie będzie chciała dodatkowych opłat. Po prostu nie korzystacie wówczas z utworów zarejestrowanych w ich zasobach.

Jeśli szukacie natomiast sklepu z naszą muzyką bez opłat ZAIKS sprawdźcie tutaj.