Gatunki w ofercie Publicmusic


2022-07-11

Gatunki w ofercie Publicmusic. Jednym z powodów dla których nasi potencjalni klienci maja wątpliwości przy wyborze muzyki alternatywnej dla radia jest rzekoma mała różnorodność piosenek. Nie dziwi nas takie podejście do problemu, w końcu nasi potencjalni klienci musieli zapoznać się z naszą konkurencją. Tam oczywiście jest mniejszy wybór, brak podziału na kategorie, brak wersji demo do przesłuchania. Dlatego najważniejsza rzecz przy wyborze dostawcy muzyki do swojej firmy jest rzetelne sprawdzenie oferty.

 

My od początku do końca podchodzimy do naszych klientów z pełną troską, życzliwością i transparentnością. Już od pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem informujemy go o wszystkich zasadach, przedstawiamy nasze warunki współpracy oraz płatności i kwoty za usługi. Od samego początku informujemy jak wygląda nasz model biznesowy, dlaczego nasze stawki są tak niskie. Oraz najważniejsza rzecz, przedstawiamy pełną dokumentację świadczącą o legalności naszych utworów i oferty.

Gatunki w ofercie Publicmusic

Wróćmy jednak do różnorodności naszej muzyki. Posiadamy kilkanaście tysięcy utworów w wysokiej jakości, zapisanych cyfrowo, które mamy pogrupowane w kilkunastu kategoriach. Posiadamy również muzykę podzieloną w zależności od specjalizacji Waszej firmy. Jeśli to biuro rachunkowe to przygotujemy Wam inną muzykę do publicznego odtwarzania niż dla chociażby pubu, kawiarni czy gabinetu dentystycznego.

Nasi pracownicy pomogą w wyborze

Zajmujemy się dostarczaniem muzyki bez opłat dla organizacji praw autorskich typu STOART, ZPAV i inne już od wielu lat, posiadamy na tym polu naprawdę spore doświadczenie. Obsługujemy w tej chwili tysiące firm w całym kraju. Nasza muzyka rozbrzmiewa dziś praktycznie w całej Polsce. Zapewne słyszeliście ją nawet nie będąc tego świadomi. I tu pojawia się kolejna przewaga naszej muzyki nad tą popularną z radia czy internetu. Nie ma między nimi różnicy więc po co płacić ponad tysiąc złotych miesięcznie z tytułu STOART, ZPAV, SAWP czy innych tego rodzaju organizacji skoro możecie zapłacić nawet 18 zł za nasze usługi miesięcznie.

 

Wiemy że początkowo ta kwota może wydawać się podejrzanie niska, ale prawda jest taka, że tylko my posiadamy prawa do naszych utworów. Nie mamy pośredników, rozbuchanej biurokracji, i setek wykonawców do opłacenia. Jak OZZ w naszym kraju, dlatego opłaty są tak niskie. I nie ma w tym nic złego.

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl