Euro 2020 w lokalu co z ZAIKS


2021-06-09

Euro 2020 w lokalu co z ZAIKS

Euro 2020 w lokalu co z ZAIKS. Przez Covid-19, pandemię i całe to zamieszanie zeszłoroczne Euro zostało przesunięte na ten rok, nazwa i numeracja się nie zmieniły ale impreza jest bez zmian taka sama. Kibicujemy Polskiej kadrze, ale na ich wyniki nie mamy wpływu. Natomiast mamy wpływ na to by uchronić Was od kar od ZAIKS, STOART, ZPAV czy SAWP. Jak to wygląda? Oczywiście jeśli chcecie trasmitować mecze w swoim lokalu powinniście płacić opłaty do stosownego OZZ oraz licencję od stacji telewizyjnej. Nie mamy co do tego wątpliwości i nie namawiamy do łamania prawa.

 

Jednak Euro to ogromna impreza, ten specyficzny klimat, celebracja zwycięstw ulubionej drużyny, ale również zapijanie smutków po przegranej. Nie musicie transmitować meczów by czerpać korzyści ze wzmożonego ruchu po czy w trakcie meczów. Czasami transmisje są publiczne w centrum rynku a okoliczne knajpki, restauracja i puby korzystają na tym. Jednak czy po meczach ma panować cisza w lokalu? W żadnym wypadku. Jednak często zapominamy że jeśli chcecie mieć muzykę w swoim lokalu, nawet na te kilkanaście dni trwania mistrzostw to potrzebna jest opłata ZAIKS i innych OZZ.

Euro 2020 w lokalu co z ZAIKS

Euro 2020 w lokalu co z ZAIKS

Nikt z kontrolerów OZZ nie da się zbyć tłumaczeniem, że to jednorazowe wydarzenie. Kara lub abonament ZAIKS będzie jedynym wyjściem. Dlatego tym bardziej dla osób, których oprawa muzyczna w ich lokalu jest potrzebne na ten około miesiąc idealnym rozwiązaniem będzie Publicmusic. Dlaczego? Bo naszą muzykę możecie wykupić na określony czas. Na miesiąc, dwa, pół roku. Po tym czasie nie będziemy Was nękać nasza ofertą czy zmuszać do dalszych opłat. Jasna i przejrzysta umowa to jeden z naszych plusów.

 

Opłata za miesiąc naszej muzyki? Śmieszne 45 zł. Żadnych dodatkowych opłat, kruczków prawnych itp. Po prostu płacicie i po miesiącu koniec naszej umowy. Gratuluję. Właśnie nie musicie płacić ZAIKS a w Waszym lokalu podczas celebrowania zwycięstwa polskiej drużyny leciała w tle fajna muzyka.

 

Wydaje mi się że ciekawa oferta. Polecamy więcej informacji w naszym sklepie internetowym: https://www.publicmusic.pl/cennik-oferta.html