Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów


2022-10-18

Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów. W internecie, szczególnie na YouTubie popularne są wszystkie zestawienia z dziesięcioma sposobami na, dziesięcioma największymi: budynkami, samochodami, psami itp. Pomyśleliśmy, że idąc tym trendem przygotujemy coś z naszego podwórka. Czyli dlaczego warto wybrać Publicmusic zamiast muzykę z radia z płaceniem opłat dla organizacji autorskich włącznie? No to zacznijmy od początku i tego co najważniejsze.

Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów

CENA – nie ukrywajmy że to cena, opłaty i kary organizacji autorskich są najważniejszym czynnikiem wpływającym na szukanie alternatyw do popularnej z radia muzyki. W tym przypadku mówimy o naprawdę dużych sumach miesięcznych opłat i kar w organizacjach autorskich sięgających kilku tysięcy złotych. W przypadku naszej muzyki opłata miesięczna za dostęp do kilkunastu tysięcy utworów to 18 zł / miesiąc lub 3 zł za płytę z 20 utworami.

 

SZYBKOŚĆ – dziś w obliczu nowoczesnej technologii, streamingów, radia internetowego czy jednodniowych wysyłek. Jesteśmy w stanie zapewnić muzykę w Waszym lokalu tego samego dnia. W przypadku wysyłki płyty / pendrive na drugi dzień od dnia zgłoszenia. Wszystko szybko, łatwo i wygodnie.

 

TRANSPARENTNOŚĆ – w przypadku naszej firmy przed zakupem możesz przesłuchać wszystkie nasze utwory z poziomu strony internetowej. Nie kupujesz zatem kota w worku, a my niczego się nie wstydzimy. Cała muzyka bez opłat dla organizacji autorskich dostępna jest do wglądu przez cały czas.

 

MOŻLIWOŚCI – Publicmusic nie ogranicza się jedynie do muzyki sprzedawanej na płytach CD. Prócz tego w naszej ofercie znajdziecie również pendrive z muzyką czy po prostu linki do radia internetowego, wybranego i sprofilowanego pod Was.

 

PERSONALIZACJA – działamy w tym biznesie już od wielu lat i dobrze rozróżniamy jaka muzyka komu jest potrzebna. Nasi pracownicy posiadają olbrzymie doświadczenie i zawsze służą pomocą, gdy klient nie wie na jaką muzykę się zdecydować

 

ELASTYCZNOŚĆ – chcesz wypróbować naszą muzykę, dogadać się, jesteśmy elastyczni. Zadzwoń do nas, napisz, na pewno dojdziemy do porozumienia

 

LEGALNOŚĆ – tylko w naszej firmie macie pewność że cała muzyka kupiona u nas jest w pełni legalna. Publicmusic posiada do niej pełne i wyłączne prawa. Otrzymujecie stosowne certyfikaty legalności, które wystarczy pokazać w razie kontroli jakiejkolwiek organizacji.

 

BRAK UKRYTYCH OPŁAT – płacicie raz i macie spokój na długi czas, nie podwyższamy cen, nasze umowy nie posiadają ukrytych kosztów, po kupnie muzyki u nas nie musicie już więcej o tym temacie myśleć. W przypadku opłacania organizacji praw autorskich często zgłaszają się STOART czy ZPAV po kolejne daniny, nie w naszym przypadku

 

JAKOŚĆ – wszystkie nasze utwory są ciekawe stylistycznie, tworzone przez doświadczonych muzyków z całego świata, a ponadto nagrane przy wysokiej jakości próbkowania dzięki czemu grają idealnie niezależnie od głośników.

 

ROZPOZNAWALNOŚĆ – nasza firma to już sprawdzona marka i pewnie jeśli popytacie się znajomych, którzy mieli z nami do czynienia to powiedzą Wam że również korzystają z naszych usług, zapytajcie się ich czy są zadowoleni, to najlepsza rekomendacja, a my jesteśmy pewni świadczonych przez nas usług.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl