Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów


2022-10-18

Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów. W internecie, szczególnie na YouTubie popularne są wszystkie zestawienia z dziesięcioma sposobami na, dziesięcioma największymi: budynkami, samochodami, psami itp. Pomyśleliśmy, że idąc tym trendem przygotujemy coś z naszego podwórka. Czyli dlaczego warto wybrać Publicmusic zamiast muzykę znaną z radia z płaceniem ZAIKSu włącznie? No to zacznijmy od początku i tego co najważniejsze.

Dlaczego warto wybrać Publicmusic? 10 powodów

CENA – nie ukrywajmy że to cena, opłaty i kary ZAIKSu są najważniejszym czynnikiem wpływającym na szukanie alternatyw do popularnej z radia muzyki. W tym przypadku mówimy o naprawdę dużych sumach miesięcznych opłat i kar w ZAIKS sięgających kilku tysięcy złotych. W przypadku naszej muzyki opłata miesięczna za dostęp do kilkunastu tysięcy utworów to 18 zł / miesiąc lub 3 zł za płytę z 20 utworami.

 

SZYBKOŚĆ – dziś w obliczu nowoczesnej technologii, streamingów, radia internetowego czy jednodniowych wysyłek. Jesteśmy w stanie zapewnić muzykę w Waszym lokalu tego samego dnia. W przypadku wysyłki płyty / pendrive na drugi dzień od dnia zgłoszenia. Wszystko szybko, łatwo i wygodnie.

 

TRANSPARENTNOŚĆ – w przypadku naszej firmy przed zakupem możesz przesłuchać wszystkie nasze utwory z poziomu strony internetowej. Nie kupujesz zatem kota w worku, a my niczego się nie wstydzimy. Cała muzyka bez ZAIKS dostępna jest do wglądu przez cały czas.

 

MOŻLIWOŚCI – Publicmusic nie ogranicza się jedynie do muzyki bez ZAIKS sprzedawanej na płytach CD. Prócz tego w naszej ofercie znajdziecie również pendrive z muzyką czy po prostu linki do radia internetowego, wybranego i sprofilowanego pod Was.

 

PERSONALIZACJA – działamy w tym biznesie już od wielu lat i dobrze rozróżniamy jaka muzyka komu jest potrzebna. Nasi pracownicy posiadają olbrzymie doświadczenie i zawsze służą pomocą, gdy klient nie wie na jaką muzykę się zdecydować

 

ELASTYCZNOŚĆ – chcesz wypróbować naszą muzykę, dogadać się, jesteśmy elastyczni. Zadzwoń do nas, napisz, na pewno dojdziemy do porozumienia

 

LEGALNOŚĆ – tylko w naszej firmie macie pewność że cała muzyka kupiona u nas jest w pełni legalna. Publicmusic posiada do niej pełne i wyłączne prawa. Otrzymujecie stosowne certyfikaty legalności, które wystarczy pokazać ZAIKSowi w razie kontroli

 

BRAK UKRYTYCH OPŁAT – płacicie raz i macie spokój na długi czas, nie podwyższamy cen, nasze umowy nie posiadają ukrytych kosztów, po kupnie muzyki u nas nie musicie już więcej o tym temacie myśleć. W przypadku opłacania ZAIKS często zgłaszają się STOART czy ZPAV po kolejne daniny, nie w naszym przypadku

 

JAKOŚĆ – wszystkie nasze utwory są ciekawe stylistycznie, tworzone przez doświadczonych muzyków z całego świata, a ponadto nagrane przy wysokiej jakości próbkowania dzięki czemu grają idealnie niezależnie od głośników.

 

ROZPOZNAWALNOŚĆ – nasza firma to już sprawdzona marka i pewnie jeśli popytacie się znajomych, którzy mieli do czynienia z ZAIKSem to powiedzą Wam że również korzystają z naszych usług, zapytajcie się ich czy są zadowoleni, to najlepsza rekomendacja, a my jesteśmy pewni świadczonych przez nas usług.