Dlaczego warto wybrać ofertę PublicMUSIC


2015-06-12

Na rynku jest kilka firm oferujących muzykę do kawiarni, pubów, fitness, salonów fryzjerski, sklepów czy innych firm, jednak tylko nasza oferta jest warta zainteresowania się i nabycia. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: cena i różnorodność.

 

W naszej ofercie posiadamy kilka tysięcy utworów różnych artystów, przy czym to my jesteśmy właścicielami praw do samych utworów, a piosenki nie są wpisane do ZAIKS, ZPAV, STOART czy innych organizacji tego typu. Oznacza to że decydując się na naszą licencję nabywacie prawa do tysięcy utworów wykonywanych przez setki artystów w cenach kilkukrotnie niższych niż ZAIKS.

Dlaczego warto wybrać ofertę PublicMUSIC

Tania muzyka bez ZAIKS tylko w naszej firmie stoi na tak wysokim poziomie pod względem klasy utworów jak i samej jakości ich zapisu. Umożliwiamy zapisane utworów na płytach CD bądź pendrive, a po podpisaniu umowy bądź kupnie utworów dostarczamy specjalny certyfikat wręcz „odstraszający” kontrole ZAIKS, które wiedzą że w lokalu takim nie znajdą nielegalnych utworów, czy taki do których posiadają jakieś prawa.

 

Lubisz nieco oldschoolowe klimaty i chciałbyś puścić swoim klientom nieco Disco? A może stawiacie na jakość i wolicie Blues oraz Smooth Jazz, również takie utwory znajdziecie w naszej ofercie, są także bardziej popularne gatunki muzyczne idealne do tańca i zabawy jak Dance, House czy Pop. Również bardziej klimatyczne piosenki R&B, Rock czy Chillout mogą być Wasze w ramach naszej współpracy. Ceny są naprawdę niskie i zaczynają się od jedynych 5 zł za płytę.