Dlaczego ludzie płacą ciągle ZAIKS?


2021-07-07

Dlaczego ludzie płacą ciągle ZAIKS?

Dlaczego ludzie płacą ciągle ZAIKS? Ciągle słyszymy te pytania od naszych nowych klientów. Ludzie którzy decydują się na naszą ofertę, są w szoku że tak długo tkwili w tak toksycznym dla nich układzie. Układzie, który nie był w żaden sposób korzystny dla nich. Ale ciężko się dziwić. Nikt nie edukuje o prawie i tym jak działa ZAIKS. Dlatego my dziś spróbujemy to zrobić. Organizacja ta chroni utwory wchodzące w skład ich baz. Twórcy sami muszą zgłosić swoją muzykę by była chroniona prawnie. To nie działa w taki sposób że cała muzyka świata jest objęte ZAIKS i już. Nic bardziej mylnego.

 

Ludzie nie wiedzą jak to działa, stąd płacą by mieć spokój i nie mieć problemów z prawem. Wtedy pojawia się nasza firma. Opłata miesięczna w granicach 20-40 zł i dostęp do ogromnej liczby utworów w dobrej jakości. Oczywiście nie są to znane utwory radia czy internetu. Ale to idealne piosenki i utwory na tło do publicznego odtwarzania w Twojej firmie.

Dlaczego ludzie płacą ciągle ZAIKS?

A gdyby tak nie płacić?

Dlatego właśnie powstał ten blog. Staramy się uświadomić ludziom że płacenie ZAIKS nie jest obowiązkiem przy prowadzeniu działalności. To nie ZUS, że trzeba płacić opłatę miesięcznie. W przypadku ZAIKS można w każdym momencie zrezygnować i przejść na tańszą alternatywę. Czasami jednak jakiś klient wpadnie na taki pomysł. Można jeszcze przyoszczędzić i znaleźć muzykę za darmo z internetu. Tylko że wtedy nikt nie da gwarancji tej muzyki. Mieliśmy już paru klientów, którzy próbowali coś takiego zrobić. Gdy przyszedł ZAIKS udowodnił, że kilka utworów jest w jego bazie, będzie nałożona kara i od teraz obowiązkowa danina.

 

Z Publicmusic taka sytuacja nie miała by miejsca. Każdy klient zaraz po kupnie utworów, bądź zamówieniu muzyki otrzymuje stosowny certyfikat. Jest to dowód i gwarant kupna utworów w naszym sklepie. Muzyka jest legalna i nie jest wpisana do bazy ZAIKS. Dlatego polecamy chociaż sprawdzić naszą ofertę. Miesięczna opłata to nawet nie 50 zł. Sprawdzicie, jeśli się spodoba to zostaniecie z nami na dłużej. A wtedy miesięczna opłata potrafi wynosić nawet 20 zł! Naprawdę zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Możecie tam znaleźć wszystkie utwory. Posegregowane, z możliwością przesłuchania. Wszystko nowocześnie i przejrzyście. Oczywiście zapraszamy również do kontaktu telefonicznego. Nasi konsultanci wytłumaczą dokładniej na czym polegają przepisy publicznego odtwarzania muzyki.