Cennik Publicmusic na 2022 rok


2022-01-11

Cennik Publicmusic na 2022 rok

Często gdy opisujemy swoją ofertę rzucamy Wam kwotami 18-20 zł miesięcznie, za naszą usługę. Jest to cena orientacyjna, można powiedzieć uśredniona. Pewnie w tym momencie część czytających pomyślała, że w końcu nas mają! Pewnie nasza usługa kosztuje więcej niż to często opisujemy. Bo to przecież niemożliwe by płacić tak mało i na dodatek bez wysokich opłat dla OZZ czy STOART to czasami po kilkaset złotych, dochodzące nawet i do tysiąca za miesiąc.

Więc gdzie jest haczyk? Ciężko powiedzieć, w abonamencie? Zacznijmy od tego że nasze ceny są zależne od tego na jaki czas i na jakich warunkach chcecie od nas muzykę bez OZZ. Pierwsza opcja, chociaż dziś już mało popularna to kupno muzyki na płycie CD / pendrive. Otrzymujecie muzykę w formie fizycznej i to już od Was zależy jak ją odtworzycie. Wybieracie tyle utworów ile chcecie. Koszt jeden płyty plus licencji to 32 zł. Jedna płyta to około godziny muzyki, więc pewnie musielibyście kupić kilka takich płyt aby nie zapętlały się w kółko te same utwory. W przeciwnym razie klienci i co gorsza pracownicy czuliby zmęczenie.

Cennik Publicmusic na 2022 rok

Jednak płyty i pendrive to pieśń przeszłości. Dziś stawiamy na streaming i nieograniczony dostęp do muzyki przez nasze radio internetowe. Jak to działa? Mamy cztery pakiety, a dokładniej abonamenty. Zależne od czasu na jaki chcemy wykupić dostęp do naszych usług. Im dłużej tym taniej. Miesiąc, kwartał, rok bądź dwa lata. Szczegółowe ceny znajdziecie powyżej. My tylko dopowiemy, że do każdego abonamentu dostajecie 10 stacji radiowych z nieograniczonym dostępem do muzyki. Możliwość kupna płyt z muzyką za 3 zł.

 

Jednak jeśli zdecydujecie się na rok czy dwa lata z nami to opłata spada do nawet 18 zł / miesiąc. Nie oszukujmy się, to są śmiesznie niskie ceny. Szczególnie w dzisiejszych czasach, w czasach wszechogarniającej drożyzny na półkach czy usługach. Oczywiście, niezależnie co wybierzecie, czy abonament czy muzykę na nośnikach fizycznych otrzymacie od nas licencję. W wersji papierowej bądź elektronicznie. Certyfikaty potwierdzają legalność naszej muzyki i przekazanie Wam pełni praw do publicznego odtwarzania.

 

Kontakt

Zamówienia
Oferta handlowa

Krzysztof

tel. 8888 999 00

 

Pomoc techniczna

Marek

tel. 88 152 66 00

 

Faktury

Biuro

tel. 662 07 17 08

 

Siedziba

Publicmusic

ul. Grota-Roweckiego 8A lok. 104, 95-200 Pabianice

NIP: 7312015943

adres email: info@publicmusic.pl